GeriAlışveriş Bebek cildine Bübchen kalkanı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebek cildine Bübchen kalkanı

Bebek cildine Bübchen kalkanı

Tamamen doğal içerikli ürünleriyle savunmasız bebek cildine siper oluyor.

Bebek bakım markası Bübchen, tamamen doğal içerikli ürünleriyle savunmasız bebek cildine siper oluyor ve kuruluğa, kızarıklığa geçit vermiyor.

Nestle bünyesinde 27 yıldır varolan Alman markası Bübchen, dış etkenlere karşı koruyucu özelliği tam olarak oluşmayan bebek cildine, doğal ve bitkisel içerikli ürünleriyle kalkan oluyor. Ph değeri ciltle dengeli, cildin kendi doğal korumasını destekleyen, alerji riskini minimize eden, cilt uyumu en yüksek düzeyde ürünleriyle, bebeklerin cilt koruması Bübchen koruması altında…

Bebek ve çocuk şampuanlarından bebe yağlarına, nemlendirici sütten pişik kremine, bebek pudrasından bakım kremine, yıkama jelinden güneş kremlerine kadar tam 59 farklı ürünüyle annelerin ve miniklerin doğallığı için Türkiye’de Bübchen. Üstelik doğallığın, anne karnından başladığı bilinciyle de hamileler için duş jeli, masaj yağı ve bakım sütü bile mevcut Bübchen’in. Kızgın güneşin minicik bedenlere yaptığı zararlı etkisini karşı, güneş sütleri ve sprey de ürün gamında bulmak mümkün. Tabii, en hassas bebek cildi için üretilen Bübchen ürünleri, yetişkinler için de bulunmaz fırsat.

Bübchen ürünlerine ulaşmak ise çok kolay. Markanın ürünlerine marketler, bebek mağazaları, butikler, eczaneler ve kozmetik marketlerde rastlamak mümkün.

False