GeriAlışveriş Bebek beslenmesinde annelerin en büyük yardımcısı...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebek beslenmesinde annelerin en büyük yardımcısı...

Bebek beslenmesinde annelerin en büyük yardımcısı...
Abone Olgoogle-news

Ölçü, malzeme ve fonksiyon arasında seçim yapma imkanı da veriyor.

Dünyanın seçkin markası Suavinex’in ergonomik tasarımlı, renkli, eğlenceli beslenme gereçleri ve aksesuarlardan oluşan koleksiyonları, yüksek kalitedeki ürünleri, bebeği için en iyisini isteyen annelere hitap ediyor. Suavinex; biberonlar, emzikler, biberon emzikleri, emzik zincir ve klipsleri ile annelerin ve bebeklerinin hayatını kolaylaştırıyor.

RAHAT VE DAHA KOLAY EMZİRME

Suavinex, bebeğin sağlıklı büyümesinde önemli olan emzirme ürünlerini annelerin deneyimlerinden yola çıkarak geliştiriyor. Annelerin göğüslerinden esinlenerek tasarlanan emzirme gereçleri, daha rahat ve daha kolay emzirme deneyimi ağlıyor. Günümüz anneleri, emzirmeyi iş hayatları veya sosyal katılımları gibi diğer sorumlulukları ile birleştirmek zorunda kalıyor. Bu durumda anneler bebeklerinin yanında olmadıkları zamanlarda da onu anne sütü ile beslemek istiyor. Suavinex, beslenme gereçleriyle annelerin bu soruna çözüm üretiyor.

ANNE VE BEBEKLERİN TARZINI YANSITIYOR

Biberon ve emzik dışında, zahmetsiz süt sağmanın en hızlı, hijyenik ve kolay yolu olan göğüs pompası; emzirme döneminde hassaslaşan ve çatlayan göğüs uçlarını koruyan silikon göğüs ucu; göğüsten sızan süt nedeni ile kıyafetlerin ıslanması ve lekelenmesini önlemeye yardımcı olan göğüs pedleri de bulunuyor. Suavinex koleksiyonundaki; biberon, emzik, klipsler, Emzik saklama kutusu, emzik klipsi, emzik bandı ve diğer aksesuarlar, sadece rahat ve güvenli olmakla kalmayıp anne ve bebeklerinin tarzını da yansıtıyor.

Ürünler kullanım kolaylığını yanı sıra, kolay temizlenme özelliği ile de annelerin tercihi oluyor. Pediatrik diş hekimleri tarafından da onaylı Suavinex ürünleri farklı tasarım, ölçü, malzeme ve fonksiyon arasında seçim yapma imkanı da veriyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle