GeriEtkinlikler Bebeğinizin Gelişimi için Kitap
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebeğinizin Gelişimi için Kitap

Bebeğinizin Gelişimi için Kitap

Çocuk gelişimi için rehber.

Neslihan Kuloğlu Türker’den siz anne ve babalara bir armağan... Çocuğunuzun gelişimine bire bir şahit olmak için küçük örneklere dair bu kitap raflarda sizleri bekliyor!

Beyin hücrelerinin ve bağlantılarının gelişiminin, bebeğin çevresel farkında lığını, her yaş dönemindeki becerilerini, hayata karşı duruşunu etkileyeceği, mutlu olmanın ne kolay olduğu bilinci ile yapılabilecek pek çok şey olduğunu vurgulamayı sağlayan bu kitap sorunların en başta çözülmesine fayda sağlayacak.

Kitapta yazılanlar yapabilecekleriniz için birer örnek niteliğindedir. Daha çok okuyarak, araştırarak, gözleyerek, yaratıcılığınızı kullanarak bebeğinizin gelişimini daha fazla destekleyebilirsiniz. 1 yaşından sonra bebeğinizin becerileri daha hızlı artacak ve sizi sürekli şaşırtan özellikler sergileyecektir.

İleride “keşke” dememek için ilk 12 ayda elinizden gelenin en fazlasını yapmalısınız. Ancak ne ya-parsanız yapın öncelikli hedefiniz bebeğinizle birlikte mutlu zaman geçirmek olmalıdır. Gülün, güldürün. Eğlenin, eğlendirin. Yaşamda minicik bir bebekle oyun oynamaktan, birlikte zaman geçirmekten, tepkilerini izlemekten daha keyifli ne olabilir ki…

False