GeriDekorasyon Bebeğinize Hazırlayacağınız Bir Odanız Yoksa…
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebeğinize Hazırlayacağınız Bir Odanız Yoksa…

Bebeğinize Hazırlayacağınız Bir Odanız Yoksa…

Bebeğiniz için hazırladığınız bir oda yoksa bu öneriler size yardımcı olabilir.

Bazen zorluklar yüzünden bebeğimiz için bir oda hazırlamamız mümkün olmayabilir. Bazen de evimizdeki mevcut çalışma odasına özellikle ihtiyaç duyarız ve ondan vaz geçmek istemeyiz. Peki, bu durumda neler yapabiliriz?

Bu durumda yapabileceğimiz kendi odamızda yeni bebeğimiz için bir köşe hazırlayabiliriz . Tabii ki, bu köşede olmazsa olmazlar bebek yatağı, bir alt değiştirme ünitesi ve emzirme koltuğu.

Bebeğin kıyafetlerini geçici bir süre için sizin dolabınızdaki bir çekmeceye koyabilirsiniz. Bebek yatakları da boy boy ve çeşit çeşit şu aralar. Bir çok bebek oyuncak veya kıyafet mağazasında gözüme çarpan park yataklar çok sağlıklı olmasa da evde çok fazla yer kaplamıyorlar. Bir noktadan diğerine de kolayca taşındığı için son günlerde birçok annenin tercihi durumunda. Ancak yine tahta gibi sağlıklı olmayacaktır. Bunu da aklınızda bulundurun derim ben.

Bunun yanı sıra emzirme koltuğu alırken güzel güzel zaman ayırın. Almak istediğiniz koltuk sizin koltuğunuz. Onu başka birinin beğenmesine gerek yok. Siz rahat ediyorsanız problem olmaz zaten .Emzirme koltuğunda en önemli özellik bu olmalı bence.

Alt değişitirme ünitesi de çok yer kaplamamalı. Mümkün olduğunca odadaki varlığı hissedilmemeli bence. Bu konuda da çok seçenekleriniz var.

Mimar Selim Yuhay

False