GeriAlışveriş Bebeğiniz Boppy ile büyüsün
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebeğiniz Boppy ile büyüsün

Bebeğiniz Boppy ile büyüsün
Abone Olgoogle-news

Çok amaçlı olarak kullanabilen bu yastık bebeğiniz büyüyene kadar konfor sağlıyor.

Her şeyden önce “bebeklerin mutluluğunu” esas ünlü bebek markası Chicco, anneler ve bebeklerin emzirme saatlerindeki rahatlığını önemseyen yeni bir ürün tasarladı: Boppy emzirme yastığı. Aynı zamanda oturma, oyun ve uzanma yastığı olarak da kullanılabiliyor.

Annelerin emzirme sürecinde en iyi destekçisi olma konusunda iddialı olan Boppy emzirme yastığı, emzirme sırasında bebeğin doğru pozisyonda durmasını sağlıyor. Taşıma problemini ortadan kaldıran Boppy ile anneler bebeklerini ilk aydan itibaren yastığın üzerine yatırarak emzirebilmenin rahatlığını yaşıyorlar.

Boppy emzirme yastığı, aynı zamanda bebeğinizin büyüme süreçlerinde de farklı amaçlarla kullanılabilen çok yönlü bir kurtarıcı. Boppy, emzirme yastığı olarak kullanılmasının yanı sıra ilerleyen aylarda ise bebeğinizin hem üzerinde uzanabileceği bir yastık hem de keyifli vakit geçirebilmesi için oyun yastığı görevi görüyor. Ayrıca 9. aydan sonra oturma yastığı olarak da bebeğinizin gelişimine yardımcı olan Boppy emzirme yastığını bebeğinizi büyütürken yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle