GeriAlışveriş Bebe D’or ile dokunmak güvenli ve sağlıklı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebe D’or ile dokunmak güvenli ve sağlıklı

Bebe D’or ile dokunmak güvenli ve sağlıklı

Bebe D'or ıslak mendillerini aileniz için güvenle kullanabilirsiniz.

Bebe D’or ıslak mendil ile dokunmak şimdi çok daha güvenli ve çok daha sağlıklı. 15’lik paketi bulunan bu ürüne tüm seçkin bebek mağazalarından ve eczanelerden ulaşabilirsiniz.

İş ortamınızda, günlük yaşantınızda, okulda, yolculukta, herkesin kolayca hastalandığı kış aylarında, ellerinizin temizliğini sağlamak için Bebe D’or ıslak mendil; tüm ailenize pratik ve kolay çözüm sağlıyor. Çantanızda ve cebinizde kolayca taşıyabileceğiniz Bebe D’or ıslak mendil; su ve sabundan uzak kaldığınız her yerde zararlı bakterilerin sebep olabileceği olumsuz durumların önlenmesinde en büyük yardımcınız olacak... Bebeğinizin bakımını yapmadan önce ellerinizin hijyenini sağlamak için Bebe D’or ıslak mendili güvenle kullanabilirsiniz.

Bebe D’or ıslak mendil alkol içermez ve anti-allerjiktir. Kalın, esnek, yumuşak ve özel pudra kokulu olarak üretilmiş olup mikrobiyolojik olarak test edilmiştir. pH 5.5 değeri ile cildin doğal fonksiyonlarını korur. Pratik ve hızlı bir şekilde hijyen sağlayan Bebe D’or ıslak havlularını tüm aileniz için güvenle kullanabilirsiniz. 

www.bebedor.com 

False