GeriAlışveriş Bebe D’or bebeğiniz güneş sonrası çok rahat
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebe D’or bebeğiniz güneş sonrası çok rahat

Bebe D’or bebeğiniz güneş sonrası çok rahat

Bebeğinizin narin tenini yumuşatın.

Bebe D’or Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon, besleyici ve ferahlatıcı özüyle bebeklerin ve çocukların cildini nemlendirerek rahatlatıyor.

Çocuğunuzun güneşe maruz kalan hassas cildini nemlendiren ve güneş yanıklarına karşı cildin yenilenme sürecini hızlandıran Bebe D’or Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon ile yazın keyfini çıkarın...

Bebe D’or Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon T.C Sağlık Bakanlığı kozmetik yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmıştır. Dermatolojik olarak test edilmiştir, hipoalerjeniktir. Katkı maddesi, paraben, parfüm ve boyar madde içermez. Mikro emülsiyon tekniği ile üretildiği için deri altına nüfus ederek, etkisini hızlı gösterir. İçeriğinde bulunan Provitamin B-5 cildin derinliklerine nüfuz ederek cildi nemlendirir, yeniler ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar. Bisabolol deri tahrişlerini önler ve deriyi rahatlatarak, ferahlatır. Gliserin suyu hapsederek cildin nemini korur. Allantoin hücre yapımını hızlandırır, tahrişleri önler. Vitamin E serbest oksijen radikallerinin oluşumunu önler, cilt hücrelerini koruyarak yaşlanmasını geciktirir. Zeytinyağı cildi pürüzsüz ve esnek kılan mükemmel bir antioksidandır.

www.bebedor.com

False