GeriAlışveriş Barielle ile tırnaklarınız güçlenecek!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Barielle ile tırnaklarınız güçlenecek!

Barielle ile tırnaklarınız güçlenecek!
Abone Olgoogle-news

Zayıflayan ve güçsüzleşen tırnaklarınıza yoğun bakım.

Tırnaklarımız zaman zaman dış etkenlerden olayı zayıflar, kırılır ve güçsüzleşir. Tırnaklarımızın da vücudumuzun diğer bölgeleri gibi mutlak bakıma ihtiyacı vardır. Barielle el ve tırnak bakımızı evinize kolayca sağlamanız için sizlere iki özel urun sunuyor: Tırnak Güçlendirici Protein veYoğun Tırnak Yenileme Yağı.

Tırnak Güçlendirici Protein

Tamamen doğal ve özel formül ile üretilen Barielle tırnak güçlendirici protein, hasarlı tırnakları onarır. Zayıf tırnak tabakalarını kuvvetlendirir ve kemikleştirir. Aynı zamanda tırnaklarda oluşmuş beyaz lekeleri de yok eder. 3 hafta boyunca haftada 2-3 kere uygulanmalıdır.

Yoğun Tırnak Yenileme Yağı

Günlük çalışma şartları, deterjan, su ve sabun; farkında olmasak da tırnakları yıpratarak manikürün uzun ömürlü olmasını engeller. Tırnaklar özünde bulunan doğal yağlar ile kendinden parlar ancak dış etkenler doğal yağların yok olmasına neden olur. Barielle yoğun tırnak yenileme yağı doğal yağların oluşmasını ve tırnağa nüfuz etmesini sağlar. Tırnakların doğal esnekliğini kazanmasına yardımcı olan yağ, manikür öncesi kullanılır. Ilık suya birkaç damla Barielle Yoğun Tırnak Yenileme Yağı damlatın ve tırnaklarınızı içinde 3-5 dakika bekletin.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle