GeriEtkinlikler Balkanlar yolcusu kalmasın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Balkanlar yolcusu kalmasın!

Balkanlar yolcusu kalmasın!

19 Mayıs tatilini yurt dışında geçirmek isteyenler için cazip tur paketleri…

Coral Travel & ODEON Tours, 19 Mayıs tatilini yurt dışında geçirmek isteyenler için Balkanlar’a birbirinden cazip tur paketleri hazırladı. Üstelik yurtdışı tatil paketlerinden biri için rezervasyon yaptıran seyahatseverlere ücretsiz Dedeağaç Turu ya da indirim fırsatları sunuluyor.

Türkiye pazarındaki tüketiciye 2006’dan beri tatil hizmetleri sunan ODEON Tours, 2014 yılı itibarı ile faaliyetlerine OTI Holding’in global tur operatörü markası Coral Travel ile devam ediyor. Bu yıl Pazartesi gününe denk gelen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı hafta sonu tatiliyle birleşiyor. Coral Travel & ODEON Tours; 19 Mayıs tatilini yurt dışında değerlendirmek isteyenler için, Balkanlar’a çok özel fiyatlarla seyahat seçenekleri sunuyor.

Bosna Hersek, Hırvatistan, Karadağ, Arnavutluk, Makedonya’yı kapsayan Balkanlar Turu Balkanların yemyeşil coğrafyasını, pek çok farklı kültürün izini taşıyan büyük şehirlerini, tipik taş evlerini görme ve yakın Balkan tarihine tanıklık etme fırsatı sunuyor. 18 Mayıs’ta Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile başlayacak her dakikası keşif dolu Balkanlar turu 7 gece 8 gün sürecek.

Muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva’nın tadının çıkarılabileceği Balkanlar turunda Yahya Kemal Beyatlı’nın doğduğu şehir olan Üsküp’te Rahibe Terasa’nın evini gezerken eski zamanlara keyifli bir yolculuk yapma imkanı da sunuluyor. Balkanlar Turu yolcuları Mostar’da bulunan tarihi Mostar Köprüsü ve evlerine hayran kalacak Manastır’da Mustafa Kemal Atatürk’ün mezun olduğu İdadi’yi (Askeri Lise) ve buradaki Atatürk Müzesi’ni de ziyaret etme şansını bulacaklar. Türk kültüründen izler taşıyan yeni şehirlerin keyif ile gezildiği Balkanlar turu aynı anda birçok ülkeyi keşfetme şansı sunuyor. 

Coral Travel &ODEON Tours’dan her 100 TL'lik alışverişe 50 mil bonus Türk Hava Yolları’nın avantajlarla dolu özel yolcu programıMiles&Smiles’ın üyeleri, Coral Travel & ODEON Tours’dan gerçekleştirecekleri tüm seyahatlerinde her 100 TL harcama karşılığı 50 bonus mil kazanıyor.

Tur programları hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için Coral Travel&ODEON Tours Çağrı Merkezi 444 0 684’yi arayabilirsiniz.

False