GeriAlışveriş Baharı Jansport® ile Kucaklayın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Baharı Jansport® ile Kucaklayın!

Baharı Jansport® ile Kucaklayın!

Bu çantalar macera dostu!

Özgürlüğünüzü doyasıya yaşarken ekipmanlarınızı güvenle saklayabileceğiniz sizi asla yalnız bırakmayacak bu çanta sizlerle baharı kucaklıyor! Görkemli parkurlarda yapacağınız patika yürüyüşleri ya da tırmanışlar, orijinal outdoor markası JanSport®, Cloud Ripper Serisi ile çok daha keyifli ve kolay olacak.

Esnekliği, Dayanıklılığı ve Kolay Ayarlanabilir Askıları ile Maceraya Hazır…

JanSport’un yeni Cloud Ripper çantaları, akıllı tasarımları ile her türlü ihtiyaca yanıt veriyor. Serideki iki yeni tasarımda çığır açan Arch Rival™ sistemi kullanılmış. Bu seyede çantalarda optimum ağırlık transferi ve yük taşıma konforu sağlanıyor. Arch Rival™ yapısının benzersiz şekli, çantanın yanlarına ve üst kısmına esneklik kazandırırken, hafifliği ve güçlü yapısı ile uzun süreli dayanıklılık sağlıyor. Ayrıca serinin, ayarı kolay sırt paneli sayesinde, omuz askıları üç pratik adımla ayarlanabiliyor: mükemmel uyum için aç, ayarla ve kilitle.

Mart 2010 yılında Mazama, Salish, Talus, Catalyst isimleri ile lanse edilen Cloud Ripper serisine 2011 de eklenen 2 yeni çanta modeli, Tehipite ve Eichorn isimlerini taşıyor.

“Tehipite” ile Şehirden Kaçış Planı…

Daha kısa süreli outdoor maceraları için tasarlanan Tehipite hafif, dayanıklı ve yola hazır.
Hava sirkülasyonu sağlayan tasarımı ve dolgulu yapısıyla sırtınızı tam desteklerken kolay ulaşabileceğiniz su bölmesiyle de gün boyu rahatlık sağlıyor. Versa-Wing™ cep sistemi, ön cepleri ve çok seçenekli bağlama noktaları ile eşyaların dağılmasına engel oluyor.

Eichorn

Kış performanslarınız için tasarlanan bu model kar maceralarınız için yeterince geniş; sırt çantanızla yapacağınız uzun yaz keşifleriniz içinse son derece hafif. Eichorn’un artı litrede sağlayan kapaklı ağzı ve su geçirmez fermuarı, malzemelerinizi doğa şartlarından koruyor.

False