GeriAlışveriş Babanızı saçlarıyla mutlu edin
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Babanızı saçlarıyla mutlu edin

Babanızı saçlarıyla mutlu edin

Siz de her şeyin en güzeline layık babanıza bu Babalar Günü’nde DucrayAnaphase+ Şampuan ile gençlik yıllarındaki güzel saçlarını ve karizmasınıhediye edebilirsiniz.

Ducray Anaphase+ Şampuan ile babanızın saçları daha dayanıklı hale gelir, güç kazanır, dökülmesi ve kırılganlığı azalır. İçeriğindeki B5, B6, B8 vitamin kompleksi ile saçların daha canlı ve gür çıkmasını sağlar, uzamasını tetikler. Bakımlı ve sağlıklı görünen saçlar erkekler için çoğu zaman cilt bakımından da önce geliyor.

Saç dökülmesi ve kellik adeta erkeklerin korkulu rüyası

Babalar Günü’nde babanızın tüm bu endişelerine cevap verebilecek olan, cansız ve dökülen saçlarını güçlendiren ANAPHASE+ ŞAMPUAN’ı hediye edin. Kronik saç dökülmelerinde Ducray Anaphase+ Şampuan saçları, saç dökülmesi tedavisine de hazırlar.

Canlılığını kaybetmiş, hassas ve bakımsız saçların kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Saçın kırılganlığını azaltır, canlılığını arttırır. Saç derisindeki kan akımını harekete geçirip, saç köklerini besler.

Orijinal formülü sayesinde saç derisinin mikrosirkülasyonunu uyaran hareketi hazırlar ve saç soğanının metabolizmasına gerekli enerjiyi veren öğeleri, saç soğanına taşır. İçeriğindeki B5, B6, B8 vitamin kompleksi ile saçların daha canlı ve gür çıkmasını sağlar, GP4G ile uzamasını tetikler ve tokoferol nikotinat ile saç hücrelerinin ömrünü uzatarak, gelişimini hızlandırır. Özellikle yumuşak krem yapısı, saç derisi masajına izin verdiğinden, nemli saç derisine masaj yaparak 2-3 dakika bekletip durulayabilirsiniz.

Saçlarınızın daha canlı ve gür çıkmasına yardımcı olan bu mükemmel şampuanın günlük kullanıma da uygun olduğunu unutmayın. İyi bir sonuç almanız için Anaphase+ Şampuan’ı en az 2 ay kullanmanız gerekir.

False