GeriEtkinlikler B Point, Akmerkez’de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

B Point, Akmerkez’de!

B Point, Akmerkez’de!
Abone Olgoogle-news

Birbirinden farklı tasarımlar göz kamaştırıyor!

Bilgün Dereli’nin kendine özgü tarzıyla tasarladığı aksesuarlar 17 Şubat’ta B Point’in Akmerkez’deki yeni mağazası görücüye çıkıyor! Bilgün Dereli, tasarımlarında daha çok altın, gümüş ve inci gibi değerli taşları tercih ediyor!

Tasarımlarında daha çok altın ve gümüş ile birlikte pırlanta, elmas, yakut, inci gibi değerli taşları tercih eden Bilgün Dereli’nin kendine özgü tarzıyla yeniden hayat verdiği küpe, kolye, yüzük gibi çeşitli takı ve aksesuarlar 17 Şubat’ta B Point’in Akmerkez’deki yeni mağazasında görücüye çıkıyor...

Kendi yaptığı tasarımlarla objelere adeta yeni bir kişilik, yeni bir estetik katan ve kendi tarzını oluşturan Bilgün Dereli, B Point markasıyla bu alanda bir ilke imza atıyor.

Gümüş tasarımların da sunulduğu B Point’de her zevke hitap eden aksesuarlar yer alıyor. 925 ayar gümüş vazolar, şamdanlar, şarap ve şampanya bardakları, geyik boynuzundan sürahi ve tepsiler koleksiyonu daha da çekici kılıyor.

B POINT’le Tasarım Aşka Geldi

2003’ten bugüne B Point markası ile takı modasına yeni bir soluk getiren Bilgün Dereli’nin yepyeni tasarımları 17 Şubat’ta kalpleri fethedecek...

B Point markası ile özgün takı ve tasarımlara imza atan Bilgün Dereli aksesuarlarında doğu ile batıyı, şevkatle şehveti, geçmişle geleceği, gizemle cazibeyi, romantizmle tutkuyu, duyguyla mantığı buluşturuyor.

Bilgün Dereli’nin koleksiyonundaki inci, pırlanta, elmas, yakut gibi değerli ve yarı değerli taşlar dantel motifleriyle eşsiz bir uyum içinde bir araya geliyor.

Bilgün Dereli’nin diğer göz alıcı tasarımlarında el işlemeli kolyeler, bilezikler üzerinde doğal inciler, mercan, firuzeler gibi beyaz, konyak ve siyah renkli pırlantaların kullanıldığı kış mevsimine uygun ağır takılar da yer alıyor.

Bilgün Dereli 2003 yılından bu yana B POINT markasıyla özel mücevher ve gümüş aksesuar tasarlıyor.

False