GeriEtkinlikler Ay enerjisiyle bağlantı kurun
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ay enerjisiyle bağlantı kurun

Ay enerjisiyle bağlantı kurun

Yoga Academy tarafından sunulan dvd zihinsel gücünüzü arttıracak…

Zihinsel arınma ve zihinsel konsantrasyonu güçlendirme tekniği olan Ay Enerjisiyle Bağlantı Tekniği DVD formatında ilk defa Yoga Academy tarafından sunuldu.

Ay Enerjisi ile Bağlantı Tekniği bedende hareket eden Ay enerjisini canlandırma tekniğidir. Bu dinamik şekilde yapılan duruşlar grubudur. Ay, zihinsel güç simgesidir. İnsan bedeninde İda enerji kanalı Ay'ı temsil etmektedir.

Ay Enerjisi ile Bağlantı Tekniği çok boyutlu bir çalışmadır. Akşam pratiği bu mükemmel dinamik Asana grubu ile başlatılabilir. Ay Enerjisi ile Bağlantı tekniği İda Nadi kanalından akan Ay enerjisini direkt bir şekilde etkileyerek canlandırmaktadır. Ay Enerjisi ile Bağlantı Tekniğinin sürekli uygulanması ile İda Nadi kanalının aktivitesi düzene girer. İda Nadi kanalının düzenli çalışması ise zihinsel konsantrasyon gücünü artırır.

Ay Enerjisi ile Bağlantı üç elementten oluşmaktadır: form, enerji ve ritim. On dört duruş yaşam enerjisini çoğaltmaktadır. On dört duruş, on dört Ay fazıyla ilişkilidir. Duruşların düzenli ve ritimli ardıllıkla yapılması evrenin ritimlerini ve on dört Ay fazını yansıtarak bedenin biyoritmini olumlu bir şekilde etkilemektedir.

www.yogaakademi.com

False