GeriAlışveriş Avene Steril mucizesi ile cildinizi koruyun
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avene Steril mucizesi ile cildinizi koruyun

Avene Steril mucizesi ile cildinizi koruyun

Dermatologlardan alerjik ciltlere tavsiye…

Dermatologların tavsiye ettiği Avene Steril yatıştırıcı bakım kremi ve temizleme losyonu, alerjik ciltleri koruyor.

Hassas cilt ya da düşük toleranslı ve alerjik ciltler ince, açık renkli, her zaman biraz kuru, kolaylıkla kızarma eğilimli ciltlerdir. Karıncalanma, yanma ve gerginlik, küçük egzama vezikülleri ile birlikte kırmızı pullar, kuvvetli kaşıntı, bazen kuvvetli kaşıntı ile birlikte şişme ve sızıntı olabilir.

Soğuk, rüzgar, cilt hassasiyetine uygun olmayan ürün kullanımı ile cilt hassas ve düşük toleranslı bir hale gelmiş olabilir. Böyle durumlarda, cildiniz aşırı bir şekilde reaksiyon gösterir; toleranssız bir duruma gelir. Bu durumda, minimum içerik ile formüle edilmiş ürünleri seçmek gerekmektedir.

Avene Steril serisi alerjik ciltelrinize çözüm sunuyor

Toleransı düşük ve reaksiyon veren ciltleri yatıştıran temizleme losyonu, çok nazik temizleme bazı ve 5,5 pH’sıyla cilde saygılı mükemmel bir temizlik sağlar. Gerginliği alır, iğnelenme, batma, yanma, kaşıntı gibi endikasyonları ortadan kaldırır. Eritem, ödem oluşmuş yangılı ciltlerin tahrişini dindirir. Paraben, parfüm, renklendirici ve yağ içermez. Günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere parmak uçlarınızla cildinizi durulama gerektirmeyen Avene Lotion Pour Peaux Intolerantes ile temizleyin.

Dermatologlar tarafından da tavsiye edilen Avene toleransı düşük ciltler için üretilen krem, tahriş riski olan paraben, parfüm, koruyucu, alkol veya renklendirici ajan içermiyor. Bu rahatlatıcı krem en hassas ciltlerde bile etkilidir. Tahriş giderici ve rahatlatıcı Avene Termal Suyu açısından zengin olduğundan enflamasyonu hızla yatıştırır. Özel içeriğindeki Parcerine ile cilt reaktivitesini azaltmaya ve hidrolipidik film tabakasının yeniden yapılandırılmasına yardımcı olur. Etkili ve kalıcı koruma sağlar. Kullanım sonrasında tüpün ucunda kalan fazla ürünü temizlemeyi de unutmayın.

False