GeriAlışveriş Avene’den yepyeni bir bakım programı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avene’den yepyeni bir bakım programı

Avene’den yepyeni bir bakım programı

Avéne, temizleme köpüğü ve jel kıvamındaki nemlendiricisi ile fark yaratıyor.

Avéne yüz temizliğinde sebum dengeleyici aktif madde içeren temizleme köpüğü Mousse Nettoyante ve yüz bakımında jel kıvamındaki nemlendirici Fluide Matifiant ile fark yaratıyor. 

Günümüzde birçok insanın cildi karma cilde yakındır. 'T' bölgesi yani alın, burun ve çene bölgesi yağlı, göz çevresi ve yanaklar ise kurudur.

Yüz temizliğinde Avéne Mousse Netttoyant, normal-karma ciltler için, burun, çene ve alındaki parlayan alanlar için tavsiye edilir. Ciltteki kiri ve makyajı nazikçe temizler. Sebum fazlasını gidermeye yardımcı olur. Sabun içermeyen nazik formülü ile ciltteki gözenekleri sıkılaştırır. Glutamic acid ile sebum üretimi dengelenir. İçeriğindeki nem veren ajanları sayesinde cilt dolgun ve sağlıklı görünürken Avéne Termal Su ile cilt üzerinde yatıştırıcı ve tahriş giderici etki gösterir. Kuru ya da nemli cildinizde T bölgesinde yoğunlaşacak şekilde parmak uçlarınız ile masaj yaparak uygulayın ve yüzünüzü su ile nazikçe durulayın. Sabah ve akşam uygulayın.

Yüz bakımında ise mükemmel makyaj bazı olan Avéne Fluide Matifiant normal- karma ciltler için matlaştırıcı ve nem veren günlük bakım kremi olarak hafif, yağsız yapısı sayesinde ciltte hızla emilir. Glutamic acid ile sebum üretimini dengeler. Mikro kapsüller sayesinde parlayan bölgeleri matlaştırır. İçeriğindeki nem veren ajanlar sayesinde cildi nemlendirirken Avène Termal su sayesinde yatıştırıcı ve rahatlatıcı özelliklere sahiptir. Avéne Fluide Matifiant alın, çene ve burun gibi parlayan bölgeleri matlaştırmak üzere formüle edilmiştir. Cilde yumuşaklık ve nem verir. Sabah ve akşam Avéne Mousse Netttoyant temiz cilde uygulanır. Uygulandıktan sonra cilde
canlılık ve yumuşaklık katar.

False