GeriEtkinlikler Avea’nın düzenlediği Dijital Sağlık Zirvesi başlıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avea’nın düzenlediği Dijital Sağlık Zirvesi başlıyor!

Avea’nın düzenlediği Dijital Sağlık Zirvesi başlıyor!
Abone Olgoogle-news

Zirvede dijital mecraları nasıl kullanmamız gerektiği anlatılacak.

Avea’nın ana sponsorluğunda 17-18 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Digital Health Summit 2014’ün ana teması “Dönüşüm” olacak. İstanbul Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek olan zirvede Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci de konuşma yapacak.

Globalleşen dünyada, kişiye özel uygulamalara yönelik çalışmalar dijitale yön veriyor. Yaşadığımız dönüşümün hızı, mobil teknolojilerin de ivmelendirmesiyle neredeyse her şeyi zaman ve mekân bağımsız hale getirmiş durumda. Artık standart olmayan ve kişiye özel hizmet söz konusu. Kurumlar için yapma şekillerinin evrimleşmesinde mobilitenin etkileri çok daha somut görülebiliyor.

İstanbul Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek olan zirvede Avea Kurumsal İş Çözümleri Kıdemli Müdürü Murat Erim Avea’nın bu dönüşümde farklılaşan ürün ve çözümleriyle hızlı mobil dönüşüme eşlik eden kurumsal deneyimlerini aktaracak. Zirvede ayrıca Bilgi Üniversitesi MBA ve e-MBA Öğretim Üyesi Levent Erden ve Prof. Dr. Bengi Semerci’den dijital mecralarda kesintisiz ve interaktif iletişimin hayatımızda yarattığı dönüşüm ile ilgili deneyimleri dinleyeceğiz. Janssen Türkiye, Satış ve Paydaş İlişkileri Direktörü Levent Aslan ise kurumları içerisindeki dönüşüm sürecini ve başarılı uygulamalarını katılımcılarla paylaşacak.

Toplantıda dünyanın en ileri gelen IT Gurularından Shahid SHAH “Dijital Sağlıkta Büyük İş Fırsatları” başlıklı konuşmasında profesyonel hayatımıza yön verirken dijital mecraları nasıl kullanmamız gerektiğine ait en etkili örnekleri aktaracak.

Her yıl farklı bir kronik hastalığa odaklanan ‘Digital Health Summit 2014’te katılımcılar diyabet hastalığı ile ilgili dijital platformlar ve mobil uygulamaları, hasta ve hekim deneyimlerini izleme şansına sahip olacak.

Sağlık sektörüne vizyon kazandıracak yenilikçi dijital sağlık çözümleri başta olmak üzere birçok farklı konunun ele alınacağı zirvede, ilaç sektörünün uluslararası alandaki başarılı projeleri ve dijital mecralarda hukuksal sınırlar konuları da diğer dikkat çekici başlıklar arasında yer alıyor.

Zirvede Sağlıkta Mobil Dönüşüm ve Gelecek Planları başlıklı konuşmasıyla Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci, Mobil Sağlık Pilot Projesi’ni anlatmak üzere konuşmacı olarak ağırlanacak. Ayrıca etkinlik Pozitif TV’den canlı yayınlanacak.

False