GeriAlışveriş Asus, Çok Hızlı Geliyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Asus, Çok Hızlı Geliyor!

Asus, Çok Hızlı Geliyor!

Yeni Lamborghini VX7 ile hız deneyimi!

Asus hızlı notebook ile geliyor! Teknoloji modası kavramının yaratıcılarından ASUS, yeni Lamborghini VX7’yi süper hız tutkunlarının kullanımına sunuyor.

ASUS tarafından en yetenekli notebooklardan biri olarak üretilen VX7, oyun, multimedya, online eğlencede sergilediği tam performansla Lamborghini neslinin aslına uygun konumlanıyor.

Süper Hız Ruhu

Lamborghini’nin “süper hız” ruhunu aratmayan yüksek donanıma sahip ASUS VX7, dizüstünde sürat yapmanızı sağlıyor. VX7 hızını; 3GB gibi sıradışı bir bellek kapasitesi ile desteklenen NVIDIA® GeForce™ GTX 460M ekran kartı ve dört çekirdekli ikinci nesil Intel® Core™ i7 işlemcisinden alırken, veri transferinde de USB 2.0’a göre on kata kadar daha hızlı veri transferi sağlayan USB 3.0 ile adına yakışır bir performans sunuyor.

Ayrıca, 10.000rpm devir hızında, 1.25TB kapasiteli hibrid sabit disk ile kullanıcılar, yüksek hızda disk erişim performansının keyfini çıkarıyor.

 

Asus, Çok Hızlı Geliyor
 

Heyecan Verici Tasarım

Sahip olduğu tasarımın her çizgisinde Lamborghini’den izler taşıyan VX7, kullanıcılara lüks ile sıradışı performansın birleşiminden oluşan üst düzey bir taşınabilir bilgisayar deneyimi sunuyor. Tıpkı Lamborghini’de bulunan hava çıkışları gibi görünen soğutucu yapısı, ısıyı hızlı bir şekilde dışarı atma işlevini başarıyla yerine getiriyor.

Bu tasarım felsefesi, ASUS VX7’nin, marş tuşu şeklinde tasarlanmış çalıştırma tuşuna, deri kaplı el dayama alanına, hafif ancak sağlam yapıdaki alüminyum gövdesine de eşit olarak yansıtılmış.
Yaratım sürecinde Lamborghini mühendisliğine ve tasarımına uygun olarak üretilen ASUS VX7, Lamborghini’ye ait üç klasik- metalik turuncu, siyah ve karbon fiber- renk seçenekleriyle sunuluyor.

False