GeriEtkinlikler Aslan Max beyaz perdede!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aslan Max beyaz perdede!

Aslan Max beyaz perdede!

Engin Altan Düzyatan, Yekta Kopan ve Sezen Aksu'nun seslendirmeleriyle!

Sevilen kahraman Aslan Max, 12 hafta boyunca 2012’nin en çok izlenen ilk 10 filmi arasında yer alan macera ve heyecan dolu ilk filminden sonra, ikinci filmi “Max Maceraları 2 - Krallığa Yolculuk”la yeniden beyaz perdede!

Max'ın ikinci filmi, tüm çocukları anne-babalarıyla nefes kesici ve heyecan dolu bu mücadeleye katılmaları için sinema salonlarına davet ediyor. Macera duygusunun çok daha arttığı ikinci filmde Aslan Max, arkadaşlarıyla giriştiği zorlu macerada, ezeli rakibi Gölgelerin Efendisi’yle karşılaşacak ve Aslan Krallığı’nı kurtarmak için oldukça zorlu bir savaş verecek!

Seslendirme çalışmalarında Engin Altan Düzyatan, Yekta Kopan ve Sezen Aksu gibi Türkiye’nin en önemli isimleri yer alıyor.Kahraman, korkusuz ve mücadeleci kimliğiyle çıktığı heyecan dolu yolculukta, dostlarını da yanına alarak kararlı bir şekilde ilerleyen Aslan Max, tüm çocukları tekrar sinema salonlarında eşsiz, eğlenceli ve çok daha aksiyon dolu bir macerayla buluşturacak. Daha fazla macera ve heyecanının bir araya geldiği filmde, yeni karakterler, büyük bir yolculuk, gizemli ormanlar, buzullar, dev örümcekler ve çocukların hayal dünyasına yepyeni bir soluk getirecek pek çok öğe yer alıyor.

MAX MACERALARI 2 - KRALLIĞA YOLCULUK FİLM FRAGMANI
[video=hurriyetaile_video/maxmaceralarikralligayolculuk.flv]

False