GeriEtkinlikler Aşkını fotoğrafla, muhteşem hediyeler kazan!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşkını fotoğrafla, muhteşem hediyeler kazan!

Aşkını fotoğrafla, muhteşem hediyeler kazan!

Goldaş, düzenlediği yarışmayla harika hediyeler dağıtıyor.

Aşk, herkes için farklı bir anlam taşır ve herkese göre aşkın tanımı farklıdır. Goldaş, sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta, Sevgililer Günü için düzenlediği yarışmayla “Aşk Sence Nedir?” sorusunun yanıtını arıyor.

Goldaş’ın Facebook üzerinde düzenlediği Sevgililer Günü’ne özel “Aşk Sence Nedir?” fotoğraf yarışmasına katılmak için aşkınızın en güzel halini yansıtan fotoğrafınızı,14 Şubat’a kadar Goldaş Facebook sayfasında paylaşın, birbirinden değerli armağanlar kazanın.

 “Aşk Sence Nedir?” yarışmasından harika hediyeler

“Aşk Sence Nedir?” yarışmasına gönderilen fotoğraflar, Goldaş’ın Facebook sayfasında yayınlanacak. Yarışma sonunda en çok beğenilen 10 fotoğraf, jüri tarafından değerlendirilecek ve ilk 3 fotoğraf seçilecek. Birinciye Goldaş pırlanta Sen&Ben kolyesi, ikinci ve üçüncüye Goldaş altın kalpli kolye hediye edilecek yarışmada, ilk 10 arasına giren diğer fotoğrafları gönderenler ise Goldaş’tan gümüş bir kol düğmesinin sahibi olacak. Ayrıca Facebook sayfasında paylaşılan fotoğrafları beğenen ve paylaşan herkes, Goldaş’tan anında yüzde 15 indirim kazanacak.

Aşkını fotoğrafla, muhteşem hediyeler kazan
             

Yarışmaya katılmak ve Goldaş’tan değerli bir hediye kazanma fırsatını yakalamak için www.facebook.com/goldasfanpage adresini ziyaret etmeniz ve “Aşk Sence Nedir?”sorusuna yanıt veren fotoğrafınızı paylaşmanız yeterli.

False