Aşk’ı günlük hayata taşıyan hediyeler Beymen’lerde

Güncelleme Tarihi:

Aşk’ı günlük hayata taşıyan hediyeler Beymen’lerde
Oluşturulma Tarihi: Ocak 21, 2015 17:05

Aşkınızı en özel ifadeyle hayata taşıyın!

Haberin Devamı

Hazır giyimden çanta-ayakkabıya, aksesuardan dekorasyon objelerine ve kozmetiğe kadar 600’e yakın dünyaca ünlü markanın koleksiyonu yer alıyor.

Beymen’den hediye önerileri…

Kozmetik

Niş parfüm markalarının adresi Beymen, Sevgililer Günü için yaratıcı parfümlerin ustası Fransız Editions de Parfums Frédéric Malle’in “Dans tes bras” “kollarında” adlı parfümüne hediye öneri listesinde ilk sıralarda yer veriyor. İngiliz kraliyet ailesinin resmi parfümcüsü Creed’in “Love in Black” ve “Love in White” parfümleri ise sevgilisine çok özel bir parfüm hediye vermek isteyenlerin tercihi oluyor.

Beymen Home

Dekorasyon tutkunu sevgililer için de farklı hediye seçenekleri Beymen Home’lardaki yerini alıyor. Tasarım alanında 100 yıllık geçmişe sahip ünlü İtalyan markası Fornasetti’nin “kisses” mumları, Maison de Vancances’in “LOVE” yazılı yastıkları ve Astier Villate kalpli mug’ları romantik buluşmalara eşlik etmek üzere hediye edilmeyi bekliyor.

Haberin Devamı

Çanta ve ayakkabı tutkunlarına…

Kadınların favori markaları arasında yer alan Christian Louboutin’in kalpli babetleri, çantaları ve cüzdanları sevgilisine unutulmaz bir hediye vermek isteyenlerin alternatifi oluyor. Çanta tutkunları ise Balenciaga ve Jimmy Choo’nun, aşkın rengi kırmızının hakimiyetindeki modelleriyle bu özel günü daha da özelleştirmek isteyenlere hitap ediyor.

Erkeklere özel...

Sevgilisini, vereceği hediyeyle gülümsetmek isteyenlere de birçok alternatif sunan Beymen, Happiness’in eğlenceli baskılarının yer aldığı tişörtleri, Happy Socks’ın kalpli çoraplarını, Tateossion’ın renkli bilekliklerini ve Thompson London’ın “love you” yaka iğnelerini öneriyor.
Kişiselleştirilmiş hediyeleri tercih edenler için ise Beymen, Corneliani, İsaia, Canali ve Zegna MTM özel dikim gömlekler, baş harfi veya özel mesaj eklemeleri ile kişiye özel bir hediye alternatifi oluşturuyor...

Vakti az olanlara…

Sevgililer Günü’nde yoğun çalışma temposundan hediye almaya vakit bulamayanlar için 24 saat alışveriş imkanı sunan Beymen.com hızlı ve kolay ulaşılabilen birçok alternatifi sunmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü markalarının özel tasarım koleksiyonlarından dekorasyon ve kozmetiğe kadar farklı birçok alternatif sunan beymen.com, “Hediyenizi Kişiselleştirin” hizmetiyle de Sevgililer Günü’ne özel hediye paketleri ve kişisel not gibi servisler sunuyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!