GeriSağlık Aşk cerrahisi ile mutlu bir cinsel hayat!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk cerrahisi ile mutlu bir cinsel hayat!

Aşk cerrahisi ile mutlu bir cinsel hayat!

Son yıllarda hem ülkemizde hem de yurt dışında yoğun talep görüyor.

Aşk cerrahisi” kısaca cinsel organların estetik cerrahisidir. Gelişimsel olarak normal olmayan veya herhangi bir nedenle deforme olmuş olan cinsel organların estetik ve fonksiyonunu düzeltmeyi, geliştirmeyi amaçlar. Ergenliğini tamamlamış, herhangi bir psikolojik rahatsızlığı olmayan, cinsel fonksiyon bozukluğuna sebep olabilecek organik bir hastalığı bulunmayan kişilere uygulanabilir.

AŞK CERRAHİSİNİN İÇERDİĞİ OPERASYONLAR

Mons Cerrahisi, labioplasti, vajinoplasti, G noktası dolgusu (G Shot) ve penis uzatma-kalınlaştırma olarak sıralanabilir. Operasyonlar kişinin öz güvenini artırmaya ve yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olur.

Aşk cerrahisi ile mutlu bir cinsel hayat

AŞK CERRAHİSİNİN FAYDALARI

Aşk cerrahisi, gelişimsel olarak normal olmayan veya herhangi bir nedenle deforme olmuş olan cinsel organların estetik ve fonksiyonunu düzeltmeyi, geliştirmeyi amaçlar. Evli çiftler için evliliği pekiştirip evliliğin bütünlüğünü sağlarken, bekar kişilerde sosyal ortamlara daha rahat girebilme ve arkadaşlık kurabilme durumlarında yardımcı olur. İşlevsel açıdan ve estetik yönden fayda sağlamaya yardımcı olan bu ameliyatlar, kişileri ilişkilerinde daha konsantre ve mutlu hale getirir.

Aşk cerrahisi ile mutlu bir cinsel hayat

İYİLEŞME SÜRESİ

Bu ameliyatlarda kişilerin dokusunun durumu ve istekleri önemlidir. Karar vermeden önce kişilerin hatta çiftlerin istekleri ve doktorun önerileri doğrultusunda ameliyat planlanmalıdır. Genel anestezi altında tek tek veya kombinasyonlar şeklinde yapılabilen, işlemlere bağlı olarak 45 dakika- 2 saat arası sürebilen operasyonlardır. Hastalar genellikle aynı gün taburcu edilebilir. 2. günde banyo yapabilirler. Birkaç günlük dinlenme sonrası hastalar günlük hayatlarına dönebilirler.

[fotogaleri=64]

False