GeriEtkinlikler ‘Aşk’a 103’ adım Sevgililer Günü’nde sahnede
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

‘Aşk’a 103’ adım Sevgililer Günü’nde sahnede

‘Aşk’a 103’ adım Sevgililer Günü’nde sahnede

Özge Özberk ve Bülent Seyran'la sıcak bir aşk öyküsü sizleri bekliyor.

Özge Özberk ve Bülent Seyran'la sıcak bir aşk öyküsü, "Aşk'a 103 Adım", 14 Şubat 20.30’da Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon'da!

Tiyatrokare izleyicilerinin "Müziksiz Evin Konukları" ile tanıdığı ve Amerikan tiyatrosunun en önemli oyun yazarlarından Neil Simon’ın yazdığı "Parkta Çıplak Ayak" adıyla Broadway’de büyük başarı sağladıktan sonra Jane Fonda ve Robert Redford ikilisinin oynadığı bir Hollywood klasiği haline geldi. Oyunun yeni versiyonundaki roller, televizyon ve tiyatro dünyasının sevilen yüzleri Özge Özberk, Bülent Seyran, Umran Ertok, Koray Kurt ve Suna Keskin paylaşıyor. Bu aile komedisini sahneye koyan ve uyarlayan isim ise Nedim Saban...

Tiyatronun konusu

"Aşka 103 Adım" yeni evli bir çiftin, Cihangir semtinde bir çatı katındaki küçücük evlerinde daha ilk haftadan zedelenen evliliğine ayna tutuyor. Romantizmi bozan faktörler arasında sadece aşırı titiz bir damat, özgürlüğünü yaşamak isteyen bir gelin değil, çok renkli bir komşu ve her derde deva bir kayınvalide de var. Büyük bir aşkla evlenen bir sanatçı kız ve avukatın, daha ilk haftadan uçuruma sürüklenen evliliğini Cihangir'deki tek göz oda, iyi niyetiyle sürekli boy gösteren bir kayınvalide, soğuk kış gününe rağmen çatıdan sızan rüzgar ve kendi evine giremediği için aşkın ortasından geçen bir komşu, ekonomik sıkıntılar ve kültürel çatışmalarla içinden çıkılmaz hale gelen ilişkisine hem doyasıya gülecek, hem de o eve gidip düzeltebilmek için koltuğunuzdan kalkmak isteyeceksiniz.

"Evlilik aşkı öldürür mü?" sorusunun ele alındığı bu kahkaha tufanı, hem kalpleri ısıtıyor hem de her şeye rağmen aşka inanan insanlara umut aşılıyor.

Yer: Profilo Kültür Merkezi – Büyük Salon

Adres: Cemal Sahir Cad. No: 33 Mecidiyeköy /İST.

Telefon: 0 212 216 44 10

False