GeriAlışveriş Artık bitlerden kurtulmanın daha kolay bir yolu var!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Artık bitlerden kurtulmanın daha kolay bir yolu var!

Artık bitlerden kurtulmanın daha kolay bir yolu var!

15 dakikada kolayca bitlerden kurtulabilirsiniz.

Okullar açıldı. Okul ortamında çocukların birbiriyle yakın teması, sınıfların dar ve kalabalık olmasının yol açtığı sağlık sorunlarının başında ise bit geliyor.

İnsan kanıyla beslenen bir parazit olan bit, bulaşıcıdır. Bit direkt temasla ya da ortak kullanılan eşyalar aracılığıyla bir kişiden diğerine rahatça geçebiliyor. Bu durum akıllara okulları getiriyor. Özellikle çocukların ortak kullanım alanlarında beraber vakit geçirmeleri, birlikte oynamaları, şakalaşmaları, birbirlerinin eşyalarını giymeleri ve kışın paltolarını aynı yere asmaları okullarda bitin yayılması için zemin hazırlıyor. Bu kâbusu yaşayan ailelerin karşılaştıkları bit vakasında ilk başvurdukları yöntem olan saç kesilmesi ise çocuklarda travmaya bile neden olabiliyor.

Bit sorunu karşısında ne yapacağını bilemeyen ailelerin, hem çocuklarının saçlarını kesmelerini önleyecek hem de bit kâbusuna son verebilecekleri ve güvenle kullanabilecekleri bir ürün var. Paranit Bit Spreyi, böcek ilacı içermeyen çift etkili formülüyle çocukların ciltlerine zarar vermeden bitleri yok edebiliyor. 15 dakikada uygulanan spreyin sık dişli özel tarağı sayesinde ölen bit ve sirkeler, çocuğun saçından kolayca arındırılabiliyor.

Paranit Bit Spreyi içeriğindeki mineral yağ ve dimetikon ile bitlerin boğulması ve sıvı kaybı sonucu ölmelerini sağlıyor. Etkinliği klinik olarak kanıtlı Paranit Bit Spreyi’ni eczanelerden temin edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ!

False