GeriAlışveriş Arabasına Düşkün Babalara Hediye
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arabasına Düşkün Babalara Hediye

Arabasına Düşkün Babalara Hediye

Arabalara meraklı babalara hediye alternatifi...

Otomotiv sektöründe devrim yaratan Cyristalite ve Restorlite, ürünlerinde 10-25 Haziran tarihleri arasında Babalar Günü kampanyası yapıyor. Eğer sizin de babanız arabasına düşkünse bu hediye alternatifleriniz arasında olmalı.

Firma, çevre dostu, uygulaması kolay bu ürünlerde 10–25 Haziran tarihleri arasında Babalar Günü’ne özel bir kampanya düzenliyor. Arabası konusunda titiz davranan, onu kişiselleştirmeyi seven babalar Restorlite ile eskiyen araba farlarını yenileyip, Crystalite ile de diledikleri gibi renklendirebilecekler. Kampanya çerçevesinde, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan servise gelenler, Restorlite uygulamasından % 20 indirimle yararlanabilecek. Crystalite uygulaması ise Babalar Gününe özel % 30 indirim sunuyor.

Yıpranmış Farlar için En İyi Çözüm

Dünyanın bir numaralı far bakım solüsyonu olan Restorlite sayesinde, 20 dakika içinde farlar yepyeni, parlak bir görünüme sahip oluyor. Japon nano-sıvı cam teknolojisine sahip Restorlite ile cam gibi olan polikarbonat farlar, daha iyi ışık geçişi sağlıyor. Restorlite uygulamasından sonra özeliğini yitirmiş yüzey parlaklığını geri kazanıyor, RestorGlass ile de koruma altına alınarak oksidasyon olasılığı azalıyor. Yenilenen farların ömrünü de uzatan uygulama, koruma özelliği olmayan diğer far yenileme sistemlerinden farkını ortaya koyuyor.

Farlarınızı Hem Renklendirin Hem Koruyun

Polikarbonatı kristale dönüştüren Crystalite, ışık geçişini artırarak, matlaşmış farları yenileyerek daha parlak yapıyor. Aynı zamanda farları koruyucu bir katman olarak da görev yapan ürün, uygulandığı farların çizilme ve ısı dayanımını da artırıyor. Crystalite, farklı renk seçenekleri ile modifiye tutkunlarına arabasını kişiselleştirme imkanı da yaratıyor. Arabasının gövdesi ile uyumlu far isteyenler, açık-koyu yeşil, açık-koyu mavi, violet, pembe ve siyah renklerinden birini seçerek uygulayabiliyor. Farları yenilediği gibi çarpıcı bir efekt etkisi de yaratan Crystalite, 30 dakika gibi kısa bir sürede ve pratik bir şekilde uygulanabiliyor.

False