GeriEtkinlikler Apple Store Akasya Acıbadem açılıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Apple Store Akasya Acıbadem açılıyor!

Apple Store Akasya Acıbadem açılıyor!
Abone Olgoogle-news

Türkiye’de 2’nci, dünya genelindeki 444’üncü mağaza olma özelliğini taşıyor.

Türkiye’deki 2’nci, dünya genelindeki 444’üncü mağaza olma özelliğini taşıyan Apple Store Akasya Acıbadem, 25 Ekim Cumartesi günü saat 10:00’da kapılarını halka açacak.

Mağazada aralarında dalgıç, artist, karikatürist ve fotoğrafçı bulunan eğitimli 80 kişi çalışıyor. Farklı uyruklardan olan bu ekiple İspanyolca, Almanca ve Bulgarca’nın da bulunduğu 10 farklı dilde hizmet veriliyor. Müşteriler bu mağazada internet bağlantısı olan 125 iPad, iPhone, Mac ve iPod ile ürünleri deneyebiliyor.

Ürünler

Tüm Apple ürünleri Apple – iPhone’lar, iPad’ler, Mac’ler, iPod’lar ve geniş aksesuar seçenekleri bulunacak.

Servis

 • Herkese ücretsiz, hızlı kablosuz internet sağlanıyor.
 • Mac, iPhone, iPad veya iPod satın alan her müşteriye, mağazadan çıkmadan önce satın alınan ürünün hazır ve çalışılabilir hale getirilmesi için ücretsiz kurulum hizmeti veriliyor.
 • Apple ürün ve hizmetlerinden daha fazla bilgi almak isteyen herkes için ücretsiz günlük atölyeler bulunuyor. Atölyelere katılmak için web sitesine girerek randevu almak mümkün.

Çocuklar için çok özel fırsat!

Apple Store'da, çocuklar için özel olarak tasarlanmış çeşitli programlar sunuluyor. Örneğin, okul gezisi ve Apple Kampı; çocukların düşünmelerini, öğrenmelerini ve yaratıcılıklarını kullanmalarını sağlamak için iki muhteşem fırsat. Okul gezisi ile çocuklar muhteşem projeler yaratarak bu projelerini mağazayı bir sahne gibi kullanarak başarılarını aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

Yaz dönemindeki Apple Kampı ile 8-12 yaş arasındaki çocukların hayallerini hayata geçirme fırsatı yakalayacakları 3 günlük atölyeler sunuluyor. Çocuklar kendi filmlerini yapmayı öğrenecek veya kendi çizimleri ve ses efektleriyle tasarladıkları interaktif kitaplar da oluşturabilecekler. Her atölye, Apple Yaz Kampı Gösterimi ile biterek çocukların tamamlanmış projelerini öğrenciler ve öğretmenleriyle paylaşmalarını sağlayacak.

False