GeriEtkinlikler Ansızın ölen bir adamın ardından yaşananlar…
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ansızın ölen bir adamın ardından yaşananlar…

Ansızın ölen bir adamın ardından yaşananlar…

İBB Şehir Tiyatroları’nın yeni oyunu “Ölü Adamın Cep Telefonu” sahnede!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, “Ölü Adamın Cep Telefonu” adlı yeni oyunu seyirciyle buluşturuyor. Sarah Ruhl’un yazdığı, Uğur Arda Aydın’ın yönettiği oyun 23 Şubat 2014 tarihinde Ümraniye Sahnesi’nde, 26 Şubat-2 Mart 2014 tarihleri arasında ise Kadıköy Haldun Taner Sahnesi’nde!

Ölü Adamın Cep Telefonu, cep telefonunuz siz bu dünyadan ayrıldığınızda başkalarının eline geçerse yaşamaya devam edebilir misiniz? Cep telefonunuz yaşadığınız süre içinde tüm hayatınızı kontrol etmeye başlamışsa, kendi varlığınızı gerçekten ispat edebilir misiniz? Ya da siz öldükten sonra tüm kontrolü başkası ele geçirirse, kim ve ne olduğunuzu nasıl kanıtlayabilirsiniz, sorularına yanıt arıyor. Daha da vahim olanı, bir makine tüm hayatınızı kontrol altına alırsa ondan nasıl kurtulabilirsiniz?

Çevirisini İrem Arslan Aydın’ın, dramaturgisini Dilek Tekintaş’ın, kostüm tasarımını Nihal Kaplangı’nın, ışık tasarımını Murat Selçuk’un, efekt tasarımını Erhan Aşar’ın yaptığı oyunda; Nergis Çorakçı, Yeliz Gerçek, Uğur Arda Aydın, Pelin Budak, Nurseli Tırışkan rol alıyor.

Telefon: 0216 634 2670 (Ümraniye) - 0216 349 04 63 (Kadıköy) 

False