GeriEtkinlikler Annenize Huzur Armağan Edin
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Annenize Huzur Armağan Edin

Annenize Huzur Armağan Edin

En anlamlı hediye SANDA SPA'dan...

SANDA SPA, kendini iyi hissettirme misyonuyla faaliyet gösteren bir kurum olarak bu sene Aneler Günü’ne özel paketiyle annelerinize rahatlık vaat ediyor!

Balili ve Türk terapistlerin görev yaptığı, “1 saatlik tatil” sloganıyla hizmet veren SANDA SPA’dan annelere özel seçenekler… SANDA SPA’nın hediye çekleri ve Anneler Günü’nden ilham alarak hazırladığı özel paketi bu yıl annesine çok farklı ve rahatlatıcı bir armağan sunmak isteyenleri bekliyor. Bu pakette Sanda Breaks menüsünden seçebileceğiniz 50 dakikalık bir masaj ve Elemis Taster Facial bakımı yer alıyor.

Bu özel paketi armağan ettiğiniz anneniz, SANDA SPA’nın Sanda Breaks masaj alternatiflerinden birini seçerek, bu rahatlatıcı hediyeye 50 dakikalık bir masajla başlıyor. Daha sonra ise, “The Beauty Oscars 2010” ödülünün sahibi ve dünyanın en iyi spa ürünü olan Elemis’in ürünleriyle yapılan Elemis Taster Facial bakımı uygulanıyor. Bu bakım, donuk, cansız ve kuru ciltlere yoğun bir nemlendirme ile hızlı ve anında canlılık kazandırmaya yardımcı oluyor.

SANDA SPA’nın Anneler Günü için sunduğu hediye seçenekleri bu paketle sınırlı değil. Şık tasarımlı SANDA SPA Hediye Çekleri sayesinde, SANDA SPA’nın geniş menüsündeki altmışı aşkın terapi seçeneklerinden birini seçebilir, anneniz için ilgi çekici ve unutulmaz bir armağan oluşturabilirsiniz.

www.sandaspa.com

SANDA SPA-Etiler: 0212 352 2500
SANDA SPA-İstinye: 0212 367 2060
SANDA SPA-Trio: 0216 472 0072 

False