GeriEtkinlikler Annelere el emeği hediyeler Kadın Eli Pazarı’nda
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Annelere el emeği hediyeler Kadın Eli Pazarı’nda

Annelere el emeği hediyeler Kadın Eli Pazarı’nda

Trump Alışveriş Merkezi, 3-6 Mayıs tarihleri arasında Anneler Günü’ne özel “Kadın Eli Pazarı” gerçekleştiriyor. El yapımı otantik takılardan fularlara, el emeği işlemelerden ev aksesuarlarına kadar herkese hitap eden uygun fiyatlı hediye alternatifleri, Kadın Eli Pazarı’nda annesine en özel hediyeyi almak isteyenleri bekliyor.

Her zevke uygun, yüzlerce hediye alternatifinin satışa sunulacağı Trump AVM’nin Kadın Eli Pazarı, 3-4 Mayıs tarihleri arasında kurulacak. Pazar, annesine hediye almak isteyen ancak henüz karar veremeyen herkes için biçilmiş kaftan olacak.

Anneler Günü için özel olarak kurulan ‘Kadın Eli Pazarı’nda; el yapımı otantik takılardan fularlara, el emeği işlemelerden ev aksesuarlarına, deri çantalardan el yapımı seramik ürünlere kadar özel tasarım ürünler yer alacak. Butik markaların stand kuracağı pazarda annenize vereceğiniz en ideal hediyeyi bulabileceksiniz.

Annelere el emeği hediyeler Kadın Eli Pazarı’nda

Arabesk İşler, Atölye AcrY, By Me Design, Good Luck by Hande, Gon Design, Hande Sanat, Kaesh Desing, Kimi Atelier, Lifka Design ve Pot Seramik, pazara katılacak markalar arasında yer alıyor. Siz de 3-6 Mayıs tarihleri arasında Trump AVM’ye gelin anneniz için en özel hediyeyi ‘Kadın Eli Pazarı’ndan alın.

False