GeriAlışveriş Anneler Momidea’yı Tercih Ediyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anneler Momidea’yı Tercih Ediyor

Anneler Momidea’yı Tercih Ediyor

Her yerde özgürce ve konforla emziren şık anneler görmek için Momidea!

Momidea tasarımları, özel kumaş ve dikimleriyle hamileliğinizin başından emzirme döneminizin sonuna kadar kullanabileceğiniz, her dönemde üzerinizde harika duracak, emzirme döneminizden sonra bile kullanmaya devam edeceğiniz tasarımlardan oluşuyor.

Momidea sayesinde anne adayı sadece 5-6 ay için gardrobuna geçici giysiler almak zorunda kalmıyor, hamilelik döneminin sonrasındaki fazla kilolarını atma evresiyle beraber emzirme döneminin sonuna kadar rahatlıkla ve güvenle kullanabiliyor.

Tasarımlar ve seçilen kumaşlar bu değişimlere uygun olarak vücudu sarıyor ve her dönemde rahat ve şık bir görüntü sunuyor. Hem evde doğum tebriğine gelen ziyaretçilerinizi ağırlarken hem dışarıda bir kafede iken, kamuflajlı Momidea giyisileri özel emzirme gözleri ile size çok kolay ve konforlu bir emzirme sağlıyor.

Momidea giyisilerinin tek elle kolayca açılan emzirme gözleri sayesinde bebeğinizin sabırsız açlık çığlıklarının hızına yetişebilir, emzirmeniz bittiğinde de kolayca emzirme gözünü kapatabilirsiniz. Bebeğin ve annenin rahatlığı ürünlerin kullanımında ön planda olduğu için anneler Momidea’yı tercih ediyor.

Momidea hamile ve emziren annler tasarımlarının çıkış noktası, annenin rahat ve sınırlanmadan emzirmeye devam edebilmesidir. Tasarım ofisinin duvarında “Her yerde özgürce ve konforla emziren şık anne” yazıyor. Hamilelikte de giyilebilen kıyafetler, emzirme döneminde de anneye düğmelerle boğuşmadan, tenim görüntü sıkıntısına düşmeden, sosyal ortamdan uzaklaşmadan rahatça emzirme imkanı veriyor.

Anneler Momidea’yı Tercih Ediyor

Momidea tasarımdan başlayarak, kumaş seçimi ve dikimine, yıkama, ambalaj ve tüketiciye transferine kadar her bir aşamasında “Anne titizliği” sorumluluğu taşıyor. 100% müşteri mutluluğunu, çevreyle dost ürünler üretmeyi ve bunları her seferinde yeniden sürdürülebilir çalışmalarla geliştirmeyi sorumluluğu olarak görmekte.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.momidea.net

Satış ve Satış Noktaları İçin : www.e-momidea.net

False