GeriEtkinlikler Anneler Günü'ne özel yarışma!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anneler Günü'ne özel yarışma!

Anneler Günü'ne özel yarışma!
Abone Olgoogle-news

Bebeğinizin bir yıllık Johnson’s Baby ürünleri hediye.

Johnson’s Baby’nin Facebook sayfasındaki fotoğraf yarışması uygulamasına bebekleri ile en güzel fotoğrafını yükleyen anneler, çok özel bir anne bebek fotoğraf albümü ile birlikte 1 senelik Johnson’s Baby ürünlerinden oluşan hediye paketi kazanma şansı yakalıyor.

Facebook kullanıcısı anneler, 5 – 21 Mayıs tarihleri arası www.facebook.com/johnsonsbabyturkiye ücretsiz facebook sayfasına girerek, birbirinden neşeli rengarenk çerçevelere bebekleri veya bebekleri ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını yükleyerek yarışmaya katılabilecekler. Yarışmanın sonunda en beğenilen 50 fotoğrafın sahibi anne, seçilen 50 fotoğrafın yer aldığı Johnson’s Baby fotoğraf albümü ile ödüllendirilirken, fotoğrafları en çok beğenilen 3 anne ise 1 senelik Johnson’s Baby ürünlerinden oluşan bakım seti kazanacak.

100 yılı aşkın süredir bebek bakım sektörünün önde gelen markası olan Johnson’s Baby, bebek ve yetişkinlerin ciltlerine uygun yüksek kalite ürünler geliştirerek, tüm dünyada annelerin güvenle kullandığı ve çocuk doktorlarının önerdiği bebek bakım markasıdır.

False