GeriEtkinlikler Anneler Günü’ne özel lezzet dolu bir yarışma
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anneler Günü’ne özel lezzet dolu bir yarışma

Anneler Günü’ne özel lezzet dolu bir yarışma

Forum Trabzon’u mis gibi kurabiye kokusu saracak.

Forum Trabzon, Anneler Günü’nü eğlenceli ve bir o kadar da lezzetli ‘Anne Eli Değmiş Kurabiye’ yarışmasıyla kutlayacak. Trabzonlu anneler, enfes kurabiyelerini bu kez ünlü aşçı ve yemek yazarı Ayşe Tüter’in başkanlığındaki jüriyi etkilemek için pişirecek.

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Forum Trabzon, Anneler Günü’ne özel mis gibi anne kurabiyesi kokulu bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Trabzon’un dünyaca meşhur tereyağını, ununu, yemeklere kendine has lezzet katan suyunu birleştirerek Türkiye’nin en lezzetli kurabiyelerini pişirecek olan Trabzonlu anneler, hem maharetlerini yarıştıracak hem de keyifli saatler yaşayacak.

Forum Trabzon’u mis gibi kurabiye kokusu saracak

12 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek finalde, 10 Mayıs tarihine kadar Forum Trabzon web sayfasına girerek, iletişim bölümüne (www.forumtrabzon.com/iletisim/) ve info@forumtrabzon.com adresine gönderecekleri veya Forum Trabzon AVM Danışma masasına bırakacakları kurabiye tarifleri arasından ünlü yemek yazarı Ayşe Tüter’in seçtiği 20 tarifin sahibi davet edilecek.

Final günü, seçilen 20 başarılı tarifin sahibi yarışacak ve lezzetli kurabiyeler, TV programlarının vazgeçilmez aşçısı, ünlü yemek yazarı Ayşe Tüter’in başkanlığını yaptığı jüri tarafından değerlendirilecek. Yarışmanın sunuculuğunu ise ekranların sevilen yüzü Sena Keçeli yapacak.

Final gününde ayrıca küçük bir de yarışma düzenlenecek; verilen malzemelerle en kısa sürede kurabiye yapabilen anneler sürpriz hediyelerin sahibi olacaklar.

Ayşe Tüter, annesinin özel tarifini Forum Trabzon ziyaretçileriyle paylaşacak

Televizyonda yaptığı programlar ve kitaplarıyla tadı damaklardan silinmeyen lezzetler yaratan Ayşe Tüter, çok özel bir sırrını da Forum Trabzon ziyaretçileriyle paylaşacak. Tüter, annesinden kalan ve sır gibi sakladığı en özel tarifini ilk kez bu yarışma aracılığıyla Trabzonlu annelerle paylaşacak.

Forum Trabzon tüm Trabzonlu anneleri, Kurabiye Yarışması ile maharetlerini göstermeye, tüm kurabiye sever Trabzonluları da etkinliği izlemeye ve kurabiyelerin tadına bakmaya davet ediyor.

False