GeriEtkinlikler “Anneler Günü” kampanyası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Anneler Günü” kampanyası

“Anneler Günü” kampanyası

Acele edin ve Anneler Günü hediyenizi bizden kazanın!

Her annenin mutlaka komik bir lafı vardır. Kimisi eve gelirsiniz "geldin mi" der, kimisi kaynağını hiçbir zaman öğrenemeyeceğimiz ilginç deyimler kullanır.

Siz de annenizin sizin için kullandığı en komik ve tatlı sözünü onun bir resmi ile birlikte bizimle paylaşın, Hürriyet Aile yazarları tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalayın!

İşte hediyelerimiz:

       

“Anneler Günü” kampanyası

Boba carrier

Çocuğunuzun omurgasına, boynuna, kalçasına zarar vermeden onu askıya almadan hem önde hem sırtta 20 kg'ya kadar rahatça taşıma olanağı sağlayan cıvıl cıvıl renkleriyle pratik ve sağlıklı bir bebek taşıma ürünü boba carrier... 

Boba wrap

Çocuğunuza bir nefes kadar yakınken özgür olmanın keyfini yaşayın. Herhangi bir düğme, kopça, plastik veya metal bulunmayan Boba taşıma şallarıyla...

Huggies Yenidoğan bebek bezi

Geniş ve esnek bel bantları ile yeni doğan bebeğinizin hassas vücudunu nazikçe kavrar ve sıvıyı hızla emer. Bebeğinizin narin cildinden ıslaklığı uzak tutarak gün boyu rahat ve huzurlu olmasını sağlar.

Yeni Anne Üyelik

50 TL değerindeki 1 yıllık Yeni Anne dergisi aboneliğiniz bizden.

Başvurularınızı www.facebook.com/hurriyetaile adresinden yapabilir veya destek@11digital.com adresine mail göndererek bizimle paylaşabilirsiniz.

Yarışmamız 11 Mayıs Cuma günü saat 13:00’da sona erecektir. Kazananlar aynı gün 17:00'da www.facebook.com/hurriyetaile adresinde açıklanacaktır.

Acele edin ve Anneler Günü hediyenizi bizden kazanın!

False