GeriEtkinlikler Anne babaların aradığı her şey Mini DÜKKAN’da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anne babaların aradığı her şey Mini DÜKKAN’da!

Anne babaların aradığı her şey Mini DÜKKAN’da!
Abone Olgoogle-news

İhtiyacınız olan her an yanınızda, hem de “24 saatte” kargo farkıyla…

Tek bir tıkla, kendiniz ve bebeğiniz için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Mini DÜKKAN, Limango’nun kısa süreli kampanyalarının aksine hep açık, ihtiyacınız olan her an yanınızda, hem de “24 saatte” kargo farkıyla…

Açıldığı günden bu yana büyük ilgi gören Limango Mini DÜKKAN, anne-babaları bitmek tükenmek bilmeyen alışveriş rutinini bir keyfe dönüştürüyor. Bebekler, anneler ve anne adaylarının temel ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan ürün yelpazesiyle “24 saat” açık olan bu dükkanı tercih etmek için birden fazla nedeniniz var.

Öncelikle Limango Mini DÜKKAN, siparişlerinizi “24 saatte” adresinize teslim ediyor. Siparişinizi veriyorsunuz, paketiniz ertesi gün adresinize geliyor. “İnternetten bebek alışverişini sevdirmeye kararlıyız” dedik, bunun için uzmanların da görüşünü alarak bebekler ve anne adaylarının ihtiyaçlarına göre özel paketler oluşturduk. Nedeni, sizi sürekli ihtiyaç listesi yapma derdinden kurtarıp bebek marketlerinde saatler harcamanıza engel olmak! 

Ve bebek bezi… Varlığı da yokluğu da bir dert. “Bütçesi fazla, fiziksel yükü az olsun” diyenler için Türkiye'nin lider bebek bezi markası Prima Mini DÜKKAN'da!

Bir kez daha hatırlatalım; bebek bezi ve mendilleri siparişiniz onaylandıktan tam 24 saat sonra adresinizde. Bir de tüm bunlardan kargo bedelini düşelim. Evet, yanlış duymadınız; bu ay sadece Mini DÜKKAN'da değil, tüm Limango'da Visa banka ve kredi kartlarıyla yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargonuz bedava! Unutulmaz bir Mini DÜKKAN deneyiminde buluşmak üzere.

Limango Mini DÜKKAN’ın tüm avantajlarını görmek ve alışverişleriniz için limango.com.tr’yi ziyaret edin!

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle