GeriEtkinlikler Ankara’nın Alışveriş Merkezi Galleria
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ankara’nın Alışveriş Merkezi Galleria

Ankara’nın Alışveriş Merkezi Galleria

Galleria AVM, Ankara'nın batısında hem eğlence hem de alışveriş için ideal bir seçim.

Galleria Ankara Alışveriş Merkezi Ankara’nın Batı yakasında Ümitköy-Çayyolu mevkiinde inşa edilmiş, 20.000 m2 kullanım alanına sahip Shopping Mall tipi bir ticaret merkezi olarak 1995 yılı Ekim ayında hizmete açılmıştır.

Toplam 103 dükkanda giysiden ayakkabıya, mefruşattan mobilyaya, beyaz eşyadan hediyelik eşyaya, parfümeriden kuaföre kadar müşterisinin aradığı her şeyi kolayca bulabileceği geniş bir yelpazede hizmet veren Galleria Ankara Alışveriş Merkezi’nin fastfood bölümünün de lezzetini unutmamak gerek. Toplam 16 dükkanda kebaptan köfteye, sandviçten kumpire, mantıdan tatlıya, ev yemeklerinden taze sıkılmış meyve sularına dek tüm lezzetli ürünler müşterilerin beğeninize sunulmaktadır.

Galleria Ankara Alışveriş Merkezi’nde Hipermarket’in yanı sıra, eğlence merkezi (bowling-bilardo ve çocuk oyun alanı) food courd ve genel amaçlı kullanıma uygun toplam 103 dükkan hizmet vermektedir. Alışverişe gelen aileler çocuk oyun alanına, çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakabilmektedir.

Geniş ölçekli bir kitap fuarının yanı sıra 23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim tarihlerindeki, milli bayramlarımız ile Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde klasik, türk müziği, halk müziği ve pop tarzı müzik dinletileri folklor gösterileri, animasyonlar, çocuklara yönelik palyaço, gösterileri ve uygulamalı sanatsal etkinlikler ile çevre okulların bilim şenlikleri, folklor etkinlikleri de kültürel etkinlik olarak Galleria Ankara Alışveriş Merkezi’nde devam ettirilmektedir.

Acıktığınızda değişik lezzetler tadabileceğiniz, çocuklarınızla birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz, ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri bulabileceğiniz, keyifli ve güvenli bir alışverişin adresi 12 yıldan bu yana olduğu gibi bugünden sonra da Galleria Ankara Alışveriş Merkezi’dir.
 

False