GeriEtkinlikler Amy Winehouse Konseri İptal Edildi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Amy Winehouse Konseri İptal Edildi

Amy Winehouse Konseri İptal Edildi

Amy Winehouse İstanbul konserine çıkmayacak.

İstanbul'da sabırsızlıkla beklenen ünlü İngiliz şarkıcı Amy Winehouse, Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da verdiği açık hava konseri sırasında yuhalanması üzerine Avrupa turnesini iptal etti.

Hürriyet'in haberine göre, Winehouse'un sözcüsü, ünlü şarkıcının Sırbistan'da yaşadığı olay nedeniyle 20 Haziran 2011 tarihinde İstanbul, çarşamba günü de Atina'da vereceği konserleri iptal ettiğini açıkladı.

Sözcü, Winehouse'un, onu görmeyi bekleyen hayranlarından özür dileyeceğini, ancak "Bunun yapılması gereken en doğru şey olduğunu hissettiğini" söyledi.

Amy Winehouse'un, turnenin organizatörleriyle "Performansını en iyi şekilde gösteremeyeceği" konusunda hemfikir olmayı amaçladığını bundan sonra da ülkesine döneceği belirtildi.

İki hafta önce Londra'da alkol tedavisi gören Amy Winehouse'un içki içmesi yasaklanmıştı. Belgrad Kalesi'nde, alkollü şekilde sahne aldığı ifade edilen Winehouse, dün akşam 90 dakikalık konserinde şarkıları bölük pörçük söyledi. Duruma sinirlenen Amy'nin hayranları, şarkıcıyı yuhalamaya başlayıp, ıslıkladı, bazı seyirciler ise konseri terk etti. 

False