GeriAlışveriş Amway ile tırnaklarınız renklenecek!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Amway ile tırnaklarınız renklenecek!

Amway ile tırnaklarınız renklenecek!

Beautycycle “Tırnak Süsü” ile yıldızların tırnakları ellerinizde.

Siz de Rihanna, Beyonce, Kathy Perry gibi yıldızların dikkat çekici tırnaklarına sahip olmak ister misiniz? Amway’in gücünü elementlerden alan cilt bakımı ve kozmetik markası beautycycle’ın yepyeni ürünü, size yıldızlara layık tırnaklara sahip olma şansını veriyor.

beautycycle Tırnak Süsleri ile evinizde kendi tırnak modanızı yaratın! beautycycle’ın yeni ürünü size evinizin konforunda, en pratik şekilde rengârenk, çeşitli desenlerde tırnaklara sahip olma şansını veriyor. beautycycle Tırnak Süsleri; ‘Wind’, ‘Crocodile’ ve ‘Damask’ tasarımlarıyla size yıldızlara layık tırnaklar sunuyor. Bu vinil tırnak süslerinin uygulanması da oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey deseni beğenip size uygun olan boyutu seçmek ve tırnağınıza uygulamak. Vinil tırnak süslerini bitiminden katlayarak görünüşünü istediğiniz şekilde törpüyle düzeltiyorsunuz ve işte yeni tırnaklarınız sadece birkaç dakika içinde hazır. beautycycle Tırnak Süsleri, ellerde 1 hafta, ayaklarda ise 8 hafta bozulmadan kalabiliyorlar.

Eğer sizde yıldızların tırnaklarına sahip olmak istiyorsanız, hem çekici tasarımları hem de uygulama kolaylığı ile beautycycle Tırnak Süsleri ile tanışmanın vakti gelmiş demektir…

www.amway.com.tr

False