GeriKişisel Bakım Amway’den babalara özel bakım seti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Amway’den babalara özel bakım seti

Amway’den babalara özel bakım seti

Babalar Günü'ne özel %10 indirim fırsatıyla!

Amway’in erkek cilt bakım ürünleri markası Tolsom; Babalar Günü’nü tıraş jeli, canlandırıcı tonik ve nemlendirici losyondan oluşan özel bakım seti ile % 10 indirim fırsatıyla kutluyor.

Üç kolay adımda gözle görülebilir sonuçlar sağlayan Tolsom Cilt Bakım Sistemi bakımına özen gösteren babalar için Babalar Günü’ne özel bir set hazırladı. Temizleme, tıraş ve koruma işlevlerini üstlenen set; Tolsom Tıraş Jeli, Tolsom Canlandırıcı Tonik ve Tolsom Nemlendirici Losyon'dan oluşuyor.

Tolsom Traş Jeli

Ferahlatıcı narenciye kokulu Tolsom Tıraş Jeli uzun süre kalıcı bir köpüğe dönüşerek tıraş olurken tıraş bıçağının ciltte kolayca ve pürüzsüzce kaymasını sağlıyor ve rahat bir tıraş keyfi sunuyor. İçeriğindeki T-10* Kompleksi ile cildi nemlendiriyor, yumuşatıyor ve pürüzsüz bir hale getiriyor.

Tolsom Canlandırıcı Tonik

Tolsom Canlandırıcı Tonik tıraştan sonra tahrişi en aza indiriyor ve güne canlı bir şekilde başlamayı sağlıyor. Üstün performansıyla cildin yağ oranını dengeliyor ve her zaman bakımlı bir cilt sunuyor.

Tolsom Nemlendirici Losyon

Yağsız formülüyle günlük kullanım için uygun olan Tolsom Nemlendirici Losyon ise kolay emilen yapısıyla cildin esnekliğini geliştiriyor. T-10* Kompleksi cildi yumuşatıyor, düzgünleştiriyor ve nemlendiriyor. Mükemmel bir konfor sağlayan Tolsom Nemlendirici Losyonun içerdiği SPF 15 ise cildi güneşin zararlarına karşı koruyor ve her zaman daha genç bir görünüm sağlıyor.

Zengin cilt bakım ve renkli kozmetik ürünleriyle güzellik ve bakımına önem veren kadınlar için birçok farklı seçenek sunan Amway, üstün performanslı erkek cilt bakım markası Tolsom ile Babalar Günü’nü özel cilt bakım seti ve fiyatlarıyla kutluyor.

 www.amway.com.tr

False