GeriAlışveriş Ambalajına kadar her şeyi ile organik kıyafetler!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ambalajına kadar her şeyi ile organik kıyafetler!

Ambalajına kadar her şeyi ile organik kıyafetler!
Abone Olgoogle-news

Organickid, canlı renkleri ve şık detayları ile dikkat çekiyor.

Klasik organik ürün algısını farklılaştıran organik bebek giyim markası Organickid, sadece ipliği ile değil, fermuardan etikete askısından ambalajına kadar kullanılan tüm malzemeleri ile %100 organik. 600'ün üzerinde renk ve model alternatifi sunan Organickid herkesin bütçesine uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Organik olmasının yanı sıra renkli ve şık

%100 organik olduğunu uluslararası GOTS sertifikası ile tescilleyen Organickid, organik olmasına rağmen kullandığı canlı renkler ve tasarım odaklı yaklaşımı ile benzerlerinden farklılaşıyor. 0-6 yaş arasına hitap eden tasarımlarıyla Organickid, kız, erkek ve unisex gruplardan oluşuyor. Bebek tulumlarından şapkalara, bodylerden önlüklere, eldivenden battaniyeye varıncaya kadar yüzlerce alternatifin yer aldığı koleksiyonda canlı sarılar, şeker pembeler, kırmızılar, morlar ve her tonu bulunuyor.

Tasarımlarını markanın yaratıcısı ve sahibi genç bir anne olan Merve Akıncı'nın yaptığı Organickid'te çocukların sağlığı kadar şıklığı da ön planda. Sağlığa uygun olmadığı için dijital baskı uygulanmayan kıyafetlere, baskı yerine yine aynı canlılığı ve şıklığı verecek olan, %100 doğal iplik ile nakış yapılıyor. Kullanılan fermuar, çıtçıt, düğme ve tüm aksesuarları ile birlikte, ürünlerin sergilendiği askıların ve konulduğu ambalajların dahi %100 organik olduğu marka şimdilik sadece online satışta. Yakın bir zamanda kendi mağazalarını açacak olan Organickid'e www.Organickidwear.com adresine tıklayarak ulaşabilir.


Ambalajına kadar her şeyi ile organik kıyafetler


Ambalajına kadar her şeyi ile organik kıyafetler


Ambalajına kadar her şeyi ile organik kıyafetler
 

False