GeriAlışveriş Alve.com’la okula dönüş bu yıl çok daha hesaplı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alve.com’la okula dönüş bu yıl çok daha hesaplı!

Alve.com’la okula dönüş bu yıl çok daha hesaplı!

İnternet sitesi, okula dönüş döneminde velilerin ihtiyaç duyduğu bir rehber olacak.

Akıllı alışverişin başladığı nokta Alve.com, ürün ve fiyat karşılaştırma motoru ile okula dönüş döneminde velilerin ihtiyaç duyduğu rehber olacak!

Eylül ayının gelişiyle öğrenciler ve veliler için yoğun ve masraflı bir dönem başlıyor. Okula yeni başlayacak miniklerden eve çıkma heyecanı içindeki üniversitelilere kadar her yaştan öğrencinin alışveriş telaşı ‘Okula Dönüş’ döneminde anne-babaların bütçesine de ağır bir yük bindiriyor.

Velilerin cüzdanını rahatlatacak binlerce seçenek

200’ü aşkın mağaza, 500’den fazla kategori ve 2,5 milyona yakın ürüne ev sahipliği yapan fiyat ve ürün karşılaştırma motoru Alve.com, bu tatlı telaş döneminde velilerin alışveriş rehberi olacak.

Veliler çantadan ayakkabıya, okul çantasından kalem setlerine, defterden bilgisayara, yeni eve çıkacak üniversiteliler için buzdolabından televizyona kadar yüzlerce markanın binlerce ürünü arasından kendilerine en uygun olanını Alve.com sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde keşfedebiliyor. Anne-babalar böylelikle yılın bu en telaşlı ve masraflı döneminde hem vakitten hem nakitten tasarruf edebiliyor. Alve.com'un yenilenen ana sayfasında yer alan arama çubuğu altındaki alandan "Okula Dönüş" dönemi ürünlerinin bazılarına kolaylıkla ulaşılıyor.

Alve.com, okul alışverişini online yapmak isteyenler için tüm bunların yanı sıra satın alma rehberleri, ürün incelemeleri ve kullanıcıların katılım sağlamasına yönelik ürün ve mağaza değerlendirme araçları da sunuyor.

Tüm mobil cihaz ekranlarıyla tam uyumluluk gösteren Alve.com, ücretsiz indirilebilen iPhone ve Android uygulamalarıyla da velilerin aradıkları tüm ürünlere akıllı telefonları ve tabletleriyle kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlıyor.

Güvenli alışveriş için de ilk adres ‘Alve.com’

Alve.com, online mağazalarla gerçekleştirdiği iş birliklerinde belirli standart ve kriterler doğrultusunda hareket ediyor ve sağlanan içeriğin güvenilirliği konusunda sıkı bir ekip çalışması gerçekleştiriyor.

Hızlı, kolay ve güvenli online alışverişin kapılarını açan Alve.com, kullanıcılara eksiksiz bir alışveriş deneyimi yaşatabilmek için içerikten sorumlu ve gün geçtikçe büyüyen ‘alışveriş uzmanı’ bir ekiple hizmet veriyor.

False