GeriKişisel Bakım Altın üçgen mucizesi nedir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Altın üçgen mucizesi nedir?

Altın üçgen mucizesi nedir?

Üç işlemin kombine edilerek uygulanmasıyla gerçekleştirilir.

Altın üçgen yönteminin çok etkili bir ameliyatsız yüz germe uygulaması olduğunu söyleyen Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru Sami Tan Sarıgül, altın üçgen mucizesinden bahsetti.

ALTIN ÜÇGEN TEKNİĞİ NEDİR?

Altın Üçgen yöntemi, yeni nesil dinamik, esnek yüz asma ipleri olan spring thread'in örümcek ağı tekniğinde kullanılan PDO ipleri ile kombine edilerek uygulanan üstün Ultra-Matrix tekniğini içermesi ve ayrıca cildin diğer katmanlarını da geren ve gençleştiren scarlet ve u-therapy tedavilerini de kapsaması nedeniyle çok etkili bir ameliyatsız yüz germe uygulamasıdır. Altın Üçgen ismi bu üç işlemin kombine edilerek uygulanmasından gelmektedir.

Altın üçgen mucizesi nedir

U-THERAPY CONTLEX NEDİR?

U-Therapy Contlex tüm enerji aktarımı yapan cihazlarda olduğu gibi cilt ve dokularda dermal ısı yaratarak gençleştirme yapan bir konsepttir. Yeteri düzeyde verilen ısı ile daha derin cilt tabakalarında eşsiz bir iyileşme süreci başlatır. Bu sürecin başlamasıyla hem mekanik hemde biyokimyasal etki sayesinde kolajen fiberlerinin sıkılaşması veya büzüşmesi dönemi başlar. Bu süreci takiben dermal tabakada yeniden şekillenme ve sonrasında da yeni kolajen üretimi çok iyi bir iyileşme süreciyle son bulur. Günümüzde bu amaçla üretilen birçok enerji (Isı) aktarımıyla tedavi yapan cihaz bulunmaktadır. U-Therapy Contlex bu ısı etkisine sebep olmak için çok kontrollü fokuslanmış ultrason enerjisi kullanarak enerjinin dokunun daha derin tabakalarına direk olarak gönderilmesini sağlar.

ULTRA-MATRİX AĞI NEDİR?

Ultra-Matrix Ağı; altın + PDO (Thread Lift) ipin yeni nesil Spring Thread ile kombine edilmesiyle yapılan yapılan çok etkili bir yeni nesil ameliyatsız yüz germe tekniğidir. Böylelikle ameliyatsız olarak kendini bırakmış ve sarkmış cildin orta hatta toparlanması sağlanır ve cildin eski genç ve diri haline kavuşturmak mümkün olur.

 

Altın üçgen mucizesi nedir
 

SCARLET TEKNOLOJİSİ NEDİR?

Scarlet, altın iğneli fraksiyonel RF (radyofrekans) nin bir ileri jenerasyonudur. Bir önceki jenerasyondan farkı 3.5 mm cildin derinine inen 25 adet tamamı altın uçlu fraksiyonel iğnenin her birinin ucundan RF göndermesinin dışında tüm uçlar arasında da RF enerjisinin dağılmasıdır.Bunun sonucunda ameliyatsız mikro iğneli RF teknolojisi ile cilt yüzeyinde maksimum germe sağlanmaktadır. Böylelikle Sygmalift, derin doku planlarında odaklanmış ultrasonla germe yaptıktan sonra Scarlet ile de üst dermis gerilerek yüzün ve cildin tamamının gerilmesi ve gençleştirilmesi sağlanmış olur.

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru Sami Tan Sarıgül

False