GeriAlışveriş Alışveriş yapan hediye çeki kazanıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alışveriş yapan hediye çeki kazanıyor!

Alışveriş yapan hediye çeki kazanıyor!
Abone Olgoogle-news

Panço, 23 Nisan kapsamında hem çocukları hem de aileleri sevindiriyor.

Panço, 23 – 25 Nisan arasında düzenlediği çocuklara özel vitrin boyama aktivitesi ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu karnavala dönüştürüyor. Ayrıca, alışveriş yapan herkese hediye çeki kazanma fırsatı veren Panço; hem çocukların hem de ailelerin yüzünü güldürüyor.

17- 24 Nisan tarihleri arası Panço’dan 100 TL tutarında alışveriş yapan aileler 23 Nisan’a özel 35 TL hediye çeki kazanacak, hem de çocuklarını mutlu etme fırsatı yakalayacaklar.

Türkiye’de çocuk giyiminin akla gelen ilk markalardan birisi olan Panço 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında hem çocukları hem de ailelerini sevindiriyor.

Türkiye’nin geleceği bugünün çocuklarına birbirinden güzel sürprizler hazırlayan Panço 23-24-25 Nisan tarihlerinde 14.00- 17.00 saatleri arası çocukları mağazalarına bekliyor. Hayal güçlerindeki vitrinleri boyalar ile yaratma fırsatını yakalamalarını sağlıyor.

23 Nisan’da Panço yine rengarenk, capcanlı. 17- 24 Nisan tarihleri arası İlkbahar/yaz koleksiyonundan her 100 TL’lik alışveriş yapana 23 Nisan’a özel 35 TL’lik hediye çeki armağan edecek.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle