GeriAlışveriş Alaçatı’da dekorasyon sırları!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alaçatı’da dekorasyon sırları!

Alaçatı’da dekorasyon sırları!

Jason Graham Alaçatı'da!

Jason Graham’ın birbirinden özel tasarımları yaz boyunca Alaçatı’daki Pera Bulvarı mağazasında meraklılarını bekliyor! Ev, dekorasyon ve tasarıma dair tüm ürünleri bulabileceğiniz private shopping sitesi ve perabulvari.com, yaz esintilerini taşıyan tasarımlarını Alaçatı’ya getirdi.

“Eve giden en keyifli yol” sloganıyla dekorasyon ve gurmeyi aynı çatı altında birleştiren ilk private shopping sitesi perabulvari.com müdavimlerini Alaçatı’daki mağazasında ağırlamaya başladı. Ev ve dekorasyon ürünlerini bir araya getirdikleri özel tasarımlarını Alaçatı’daki butik mağazalarına taşıyan perabulvari.com ekibi tüm ürünlerde en uygun fiyatı garanti ediyor.
Jason Graham: Alaçatı’nın huzurunu evinize taşıyın!

Geçtiğimiz aylarda perabulvari.com ekibine katılan Amerikalı tasarımcı Jason Graham, Alaçatı’daki Pera Bulvarı mağazasının açıldığı ilk günden bu yana yoğun ilgi gördüğünü belirtirken, “Yaz mevsimi için hazırladığım koleksiyona Alaçatı’nın doğası, kültürü ve sıcak insanları ilham verdi. Alaçatı’nın huzurunu Pera Bulvarı’nda ev ve dekorasyonla buluşturduk” diye konuştu.

www.perabulvari.com

False