GeriAlışveriş Akneli Ciltler için Özel Koruma
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Akneli Ciltler için Özel Koruma

Akneli Ciltler için Özel Koruma

Daylong’tan farklı cilt tiplerine özel...

İsviçre’den ithal edilen Daylong Koruyucu Güneş Serisi , 13 formdan oluşan akneli ciltler için olan serisine özel üretim olan akneye yatkın yağlı ciltler için özel olarak üretilen Daylong Ultra Gel Fluid’i ekledi.

Uzmanlar özellikle UVA ışınlarının akneli ve hassas ciltler için çok zararlı olduklarını ve bu kişilerde güneşten korunmanın çok önemli olduğunu vurguluyorlar. Ancak güneş koruyucularının yağlı yapıları bu kişilerde güneşten korunmayı zorlaştırıyor.

Akneli ciltler ve akneye yatkın yağlı ciltler için özel olarak geliştirilen Daylong Ultra Gel Fluid tamamen yağsız ve kozmetik ilave içermeyen yapısı sayesinde tüketici uyumunu maksimum seviyeye çıkarıyor.

Benzersiz lipozom teknolojisiyle geliştirilen Daylong Ultra Gel Fluid içerdiği geniş spektrumlu filtreler Tinosorb M ve Tinosorb S sayesinde “UVA” ve “UVB” ışınlarına karşı kanıtlanmış uzun süreli korunma sağlıyor.

Hassas, alerjik allerjik ciltler ve akne sorunu yaşayanlar için özel olarak üretilen, uzmanların da tavsiye ettiği Daylong Ultra Gel Fluid tamamen yağsız yapısı ile güneşten uzun süreli korunma sağlarken akne tedavisine de destek oluyor. 

False