GeriEtkinlikler Ailelere özel tatil cenneti: OTIUM ECO Club Side
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ailelere özel tatil cenneti: OTIUM ECO Club Side

Ailelere özel tatil cenneti: OTIUM ECO Club Side
Abone Olgoogle-news

Çocukla tatil artık daha zevkli!

OTIUM ECO Club Side, ailelere rahat ve eğlenceli bir tatil imkanı sunuyor. Gece şovları, çocuklara özel etkinlikleri ve yeşil doğasıyla unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

OTIUM Eco Club Side, her şeyiyle yeşil, her yanıyla doğaya dair, her yönüyle zenginleştirilmiş her şey dahil sistemiyle seçkin ve kaliteli 5 yıldızlı bir tatil sunuyor. Gün boyu sunulan yiyecek ve içecek hizmetiyle, her yaşa uygun çok yönlü eğlence aktiviteleriyle, spor, sağlıklı yaşam, SPA ve Çocuk Dünyası seçenekleriyle, gece şovları, sürpriz eğlenceleri, müzikalleri, kabareleri ve diskosuyla, konforlu odalarıyla Side Titreyengöl mevkiinde yer alan Otium Eco Club Side hem doğaya hem de çevreye saygılı bir işletme anlayışıyla konuklarını bekliyor. 

3.350 m² üzerinde, zengin donanımıyla kurulu Çocuk Dünyası ile çocuklu ailelere yönelik konseptiyle, tüm misafirlerine, ayrıcalıklı ve kaliteli bir tatil imkanı sağlıyor. Tesiste, çocuk restoranı, bebek odası, çocuk havuzu, aquapark, trambolin, akülü çocuk arabası, ücretsiz dondurma servisi, oyun parkı, uyku odası, çocuk oyun odası ve çocuk diskosu olanakları bulunuyor. Bununla birlikte, miniklere yönelik aralarında çizgi film gösterimi, palyaço, hobi bahçesi, maske yapımı, çocuk olimpiyatları gibi eğlencelerin bulunduğu 16 ayrı etkinlik gerçekleştiriliyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle