GeriEtkinlikler Ailece Tatil için Mercure Hotel
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ailece Tatil için Mercure Hotel

Ailece Tatil için Mercure Hotel

Rahat ve konforlu bir tatil için...

Bir yanıyla Akdeniz’i kucaklayan diğer yandan Beşparmak Dağları’nın doğal fonuyla manzarasını bütünleştiren Mercure Hotel siz ve çocuğunuza rahat bir tatil yapmanızı sağlıyor.

Mercure Hotel, yazın çoğunluğunu ailelerin oluşturduğu misafirlerinin rahat ve stressiz bir tatil geçirebilmeleri için “Ultra Herşey Dahil” konseptte hizmet veriyor. Kıbrıs otellerinde pek rastlanmayan Mini Club hizmetiyle 4-12 yaş arası çocuklu ailelerin çok daha rahat ve huzurlu bir tatil geçirmeleri hedefleniyor.

Çocuk Kulübü'nde, sabah 10:00'dan gece 22.30'a kadar, çocuklara yaş gruplarına göre yeteneklerini geliştirebilecekleri farklı programlar uygulanıyor. Ayrıca isteyen aileler 4 yaş altı çocukları için ücretli olarak babysitter hizmeti alabiliyor. Profesyonel ekip gün boyunca çocuk parkı ve çocuk havuzunda çeşitli animasyonlarla onlara eğlenceli, eğitici ve dinlendirici bir tatil yaşatıyor. Otel içerisinde özel ekran ve koltuklarıyla birde playstation odası mevcut. Otel aileler için tasarlanmış bağlantılı odaları ile misafirlerine birçok lüks oda seçeneği sunuyor.

False