GeriEtkinlikler Ahmet Kural ve Murat Cemcir karga oldu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ahmet Kural ve Murat Cemcir karga oldu!

Ahmet Kural ve Murat Cemcir karga oldu!
Abone Olgoogle-news

Türkiye’nin ilk 3D animasyon filminde Ahmet Kural ve Murat Cemcir de yer alıyor.

Türkiye’nin ilk 3D animasyon filmi ‘Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu’ için stüdyoya giren Ahmet Kural ve Murat Cemcir kargaları seslendirdi.

İlk defa animasyon filmi seslendirdiklerini belirten ünlü oyuncular projede yer almaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirttiler ve eklediler: “Filmde piyasada adını duyurmuş olan Fahrettin ağabeyin çetesinin “Hakkı” (Murat Cemcir) ve “Kamil” (Ahmet Kural) isimli elemanlarıyız. Fahrettin ağabeyimiz 300 küsur yaşındaki bir karga, biz de bu karga çetesinin en genç ve bitirim kargalarıyız. Wingo’nun peşinde ve sürekli Wingo ile yarış halindeyiz.”

Filmde; Evliya Çelebi’nin can dostu Wingo’ya rahat vermeyen kargalar da ölümsüzlük suyunun peşindedirler. Hem Wingo hem de diğer kuşların korkulu rüyası olan kargaların macerasına Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in espirili seslendirmesi ortak oluyor.

Türkiye’nin ilk 3D animasyon filmi “Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu” nun 17. yüzyıldan günümüze uzanan hikâyesi hem çocukları hem de yetişkinleri eğlenceli bir serüvene sürükleyecek. Film 24 Ekim'de vizyonda olacak!

False