GeriEtkinlikler Adım Adım Kitap Serisi Şimdi 4 Yaşa Kadar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Adım Adım Kitap Serisi Şimdi 4 Yaşa Kadar

Adım Adım Kitap Serisi Şimdi 4 Yaşa Kadar

9 aydan 48 aya kadar gecen süreç içersinde çocukları hem eğitici hem de eğlendirici bir yolculuğa çıkartıyor.

Mikado Yayınları tarafından hazırlanan “Adım Adım kitap serisi artık 4 yaşa kadar’ da eğitim verebilecek kitapçıklar hazırladı. Anne ve babalar 48 aya kadar olan çocuklarının eğitimi için bu setten yararlanabilecekler.

4 yaşa kadar hazırlanan eğitim setlerinde serbest oyunu yönlendirecek farklı kitaplar ve aktiviteler yer almakta. Veliler tarafından büyük ilgi gören seri, çocukları ile sağlıklı ilişki kurabilmeleri için büyük bir yardımcı olmaya devam ediyor.

PSİ Aile ve Çocuk Merkezi’nde Feriha Şenkaya Dildar liderliğinde hazırlan seri, 9 aydan 48 aya kadar gecen süreç içersinde çocukları hem eğitici hem de eğlendirici bir yolculuğa çıkartıyor.

Aileye yeni bir bebeğin katılmasıyla değişen aile içi dengeler, ihtiyaçlar, endişeler ve merakları ele alan bu makaleler ailelere yol göstermeyi hedefliyor. 9 aydan 48 aya uzanan dönem için ise çocuğun duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişim sürecinde ona eşlik eden bir yetişkinle, kolay ulaşılabilecek malzemelerle uygulanabilen oyunlar içeren aylık setler yer almakta.

Bu aylık setler anneyle babanın çocuklarıyla keyifli ve kaliteli zaman geçirmesini hedeflerken aynı zamanda anne baba için bir rehber niteliği taşıyor. Setlerin içinde ayrıca çocuk müzikleri ve interaktif iletişim kurmak için gerekli oyuncaklar katılarak eğitim ile eğlenceyi bir arada harmanlıyor.

Adım Adım kitap serisine www.adim-adim.com internet sitesinden ulaşabilir.

False