GeriAlışveriş Adidas ile Rengarenk
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Adidas ile Rengarenk

Adidas ile Rengarenk

Disney hayranı çocuklara müjde!

Adidas Disney Kids Koleksiyonu ile çocuklar, bir kez daha çok sevdikleri Disney karakterlerini birbirinden sevimli kıyafetler ile üzerlerinde taşıyacaklar.Disney hayranı çocukları çok sevindirecek bir koleksiyon.

Adidas ve Disney, en güzel çocuk koleksiyonunu üretmek için yeni sezonda yine güçlü bir işbirliği yaptı. Adidas kalitesiyle üretilen 2011 İlkbahar/Yaz adidas Disney Kids Koleksiyonu, Disney’in sevilen karakterlerinin hikayelerinden ve dostluklarından esinleniyor.

Koleksiyondaki ayakkabılarda şeffaf dış taban ve tüm modellerde Winnie the Pooh, Piglet, Tigger, Minnie ve Mickey Mouse, Tinkerbell gibi Disney karakterlerinin birbirinden eğlenceli uygulamaları bulunuyor. Tüm ayakkabılarda çok renkli cırt cırtlar, karakterlere özel baskılar dikkat çekiyor. Özellikle ayakkabıların yan kısmındaki baskılar, çizgi karakterleri daha fazla vurguluyor. Ayakkabılarda kullanılan renkler arasında; canlı Piglet pembesi, göz alıcı mavi, canlı kırmızı ve yeşil göze çarpıyor.

Tekstil ürünlerinde; kızlar için Piglet baskılı modellerde canlı pembe tonları, erkekler için Winnie the Pooh karakterinin mavi tonları bulunuyor. Tekstil ürünlerini, uyumlu renklerdeki kız ve erkek çantalarının yanı sıra ayakkabılar tamamlıyor.

www.adidas.com.tr

False