GeriAlışveriş Activia’dan gelen yaz serinliği!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Activia’dan gelen yaz serinliği!

Activia’dan gelen yaz serinliği!

İki farklı seçeneğiyle raflardaki yerini aldı.

Sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olan Activia, yaz sıcaklarında da içeriğindeki farklı meyve sularıyla yepyeni bir lezzet deneyimi yaşatıyor: Activia Fresh. İçeriğinde yoğurt mayası, probiyotik maya ve taze süt bulunan “Activia Fresh”, nar-ahududu ve misket limon-kivi-elma olmak üzere iki farklı seçeneğiyle raflardaki yerini aldı.

Fonksiyonel ürünlerin Türkiye’deki öncüsü Activia’nın meyve sulu yeni ürünü “Activia Fresh”, sıcak yaz günlerinde fonksiyonel gıda, lezzet ve serinliği birleştiren yepyeni bir alternatif sunuyor. İçeriğindeki probiyotik sayesinde sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olan "Activia Fresh”, nar-ahududu ve misket limon-kivi-elmalı seçenekleriyle karşınızda.

İçeriğinde yoğurt mayası ve probiyotik maya ve taze süt bulunan “Activia Fresh”, günün her saati rahatlıkla tüketilebilecek, fonksiyonel bir içecek. Activia probiyotik yoğurtta olduğu gibi dost bakteriler probiyotikleri içeren Activia Fresh, sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olurken serinlemek isteyenlere yepyeni lezzetler sunuyor.

False