GeriEtkinlikler “Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2” Vizyonda!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2” Vizyonda!

“Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2” Vizyonda!

Katniss, bu bölümde Panem ulusuyla tam teşekküllü bir savaş içerisinde!

Katniss, Panem ulusuyla tam teşekküllü bir savaş içerisindeyken Başkan Snow (Donald Sutherland) ile yüzleşiyor. Yakın arkadaşları Gale (Liam Hemsworth), Finnick (Sam Claflin), Peeta (Josh Hutcherson) ve bir grup ile birlikte Panem halkına özgürlüklerini kazanmalarında yardımcı olabilmek için hayatlarını tehlikeye atarak 13.Bölge’den ayrılırlar. Görevin amacı Katniss’i ortadan kaldırmayı kendine takıntı hale getirmiş Başkan Snow’a suikast düzenlemektir. Ölümcül tuzaklar, düşmanlar ve manevi tercihler, Katniss’i hiç bir arenada olmadığı kadar zorlayacaktır.

“Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2” Vizyonda

Senaryo&Yönetmen: Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2, Peter Craig ve Danny Strong’un senaryosunu yazdığı filmin yönetmen koltuğunda Francis Lawrence oturuyor.

Oyuncular: Oscar ödüllü Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Oscar ödüllü Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Willow Shields, Sam Claflin, Jena Malone, Stanley Tucci ve Donald Sutherland bulunuyor. Seriye Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1’de katılan oyuncular ise Oscar ödüllü Julianne Moore, Mahershala Ali, Natalie Dormer, Wes Chatham, Elden Henson ve Evan Ross.

False